Народні прикмети на 21 вересня

Народна назва:

Різдво Богородиці, мала Пречиста, аспожкі, господівдень, Осеніни, друга зустріч осені, свято врожаю, Госпожинками, Спасів день, день лушпиння сльозинки.

Звичаї

З давніх часів родичам прийнято в цей день ходити в гості до молодих. Молодий чоловік повинен пригостити всіх, хто прийде пивом і похвалитися тим, що вони встигли нажити з моменту весілля, поки його дружина накриває на стіл.

Якщо в цю дату ви спалите старе взуття, то на весь рік зможете захистити себе і членів своєї сім’ї від пристріту і псування.

Віруючі люди відправляються до річок і джерелам, так як вважається, що проточна вода швидше здатна швидше донести їх молитви до святих, до яких вони звернені.

Існує наступна традиція: необхідно спекти або купити хліб і з’їсти його всією сім’єю, ні в якому разі не пригощаючи їм сторонніх.

Жінкам, які вже довгий час ніяк не можуть завагітніти, слід особливо посилено молитися, крім того потрібно подати милостиню жебракам і по можливості замовити в церкві молебень.

Сни, побачені 21 вересня, часто бувають віщими, тому після пробудження постарайтеся їх запам’ятати, а краще записати. Наприклад, якщо вам примарився хтось із давно померлих родичів, то обов’язково зверніть увагу на те, що він сказав.

Прикмети

  1. Якщо листя на деревах листя стало опадати, то зима настане завчасно.
  2. Павутина стелиться по рослинах і гілкам дерев, значить, буде стояти тепла і суха погода.
  3. Помітили, що небо на світанку або заході забарвилося в червоний колір – скоро підніметься сильний вітер і піде дощ.
  4. Якщо на траві з’явився іній, то очікуються опади.
  5. Опале листя осик лягає на землю «обличчям» вгору – грядуть студені зимові місяці.

У цей день святкують іменини:

Лука, Лук’ян, Іван, Георгій.

Тлумачення снів 21 вересня

  • Сновидіння, в якому був присутній коваль, холостим людям обіцяє швидке заміжжя, особливо, якщо він кував ланцюг. Майстер, підковував кінь, сниться до того, що ваші нові плани виявляться вдалими.
  • Наснилася ланцюжок (ювелірне прикраси) – знайте, що в даний момент ви знаходитесь в безвихідній ситуації, тому всі ваші зусилля, спрямовані на те, щоб її змінити, не приносять користі.
  • Уві сні вам примарився каторжник, закутий в ланцюги – наяву вам вдасться знайти довгоочікувану незалежність.

Талісмани

Якщо вам довелося народитися 21 вересня, то ви – вкрай працьовита людина і неодмінно повинні обзавестися талісманом, виготовленим з турмаліну або алмазу і носити його як можна ближче до серця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *