Народні прикмети на 22 вересня

Народна назва:

Яким і Анна, піднесений день.

Звичаї

З давніх часів існує традиція, згідно з якою молодята повинні запрошувати своїх сусідів в гості. Якщо вони відмовляються прийти, то вважається, що молодим не вдалося заслужити їхню повагу і в перший рік спільного життя навчитися вести побут.

У цей день прийнято поминати покійних батьків і згадувати все найкраще, що було з ними пов’язано.

Нареченим слід піднести подарунки своїм близьким, особливо, якщо їх пара досі не змогла завести дітей.

Запрошеним в цю дату гостям ні в якому разі не варто відмовляти в їх проханнях, тому господарі повинні подарувати вподобану річ або виконати їх побажання. Таким чином, ви привернете щастя і благополуччя в свій будинок.

Якщо на Якима ви підете в ліс або просто зробите вилазку на природу, то на наступну добу відчуєте, що у вас додалося сил.

Цей день ідеально підходить для початку тривалого походу або тривалої поїздки. Ви отримаєте масу позитивних емоцій, до того ж познайомитеся з цікавими людьми.

Особливо тяжким гріхом визнана подружня зрада – ви на все життя приречете себе на нещастя і більше не зможете створити міцну сім’ю.

Прикмети

  1. Якщо дикі гуси ходять зграями, а шпаки не поспішають відлітати у теплі краї, то осінь затягнеться надовго і буде дощовою.
  2. Помітили, що у верби початку опадати листя, значить, наближається морозна зима.
  3. Рання линька у диких тварин віщує швидке настання холодів.

У цей день святкують іменини:

Анна, Опанас, Йосип, Микита, Федосей, Харитон, Сергій, Олексій, Дмитро, Григорій.

Тлумачення снів 22 вересня

Сновидіння, в якому ви побачили порожні квіткові горщики, свідчить про те, що всі ваші наміри марні, тому пора міняти свої плани. Якщо ж в них були посаджені якісь рослини, то незабаром ви не тільки здобудете удачу, а й отримаєте солідний прибуток.

Талісмани

Людині, народженому 22 вересня, слід носити на своєму тілі прикраса або амулет з берилу. Цей мінерал не тільки зробить вас більш привабливим в очах оточуючих, але також принесе великий успіх і щастя в особистому житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *