Народні прикмети на 23 липня

Народна назва:

Антоній, рясочник, громоносець.

Звичаї

У цей день часто трапляються грози, тому по них можна дізнатися, наскільки сильним буде дощ: глухі удари грому віщують невеликий дощик, а лункі – злива або навіть град.

Якщо Антоній випадає на середу або п’ятницю, то рибалки чекають грому, так як прикмети свідчать, що після нього буде хороший клювання риби.

До 23 липня на поверхнях водойм з’являється велика кількість ряски. Вважається, що там, де її занадто багато, живуть русалки, тому не слід без особливої необхідності підходити до води і вже тим більше купатися в ній. Згідно з народним придане, злі духи можуть потягти людини за собою на дно.

Прикмети

  1. Вранці трава суха і зовсім без роси, значить, ближче до ночі випадуть опади.
  2. Якщо хмари мають хвилеподібну форму і великими рядами тягнуться від однієї сторони горизонту до іншої, затягли все небо, то насувається шквалистий вітер.
  3. Помітили на небі хмари, що тягнуться смугами, мухи стали надто нав’язливими або зовсім не видно метеликів – чекайте дощу.
  4. Якщо рано вранці туман стелиться по водній гладі, ворони ведуть себе дуже грайливо, «розважатися» на льоту або жаби стрибають вздовж берегів, то день буде теплим і сонячним.
  5. Почули вночі гуркіт грому або над вечірнім багаттям в’ється багато мошкари – назавтра погода буде доброю.
  6. У водоймах знизився рівень води – скоро прийде тепло.
  7. До обіду з’явилася веселка – підніметься сильний вітер.
  8. Бджоли голосно дзижчать, літають роєм, голуби почали ліниво воркувати або ворони ведуть себе грайливо і кружляють у небі, значить, найближчим часом потеплішає і встановиться спека.

У цей день іменини святкують:

Олександр, Антон, Аполлон, Данило, Леонтій, Емма.

Тлумачення снів 23 липня

Сновидіння, побачене в цю дату, попереджає вас про те, що наяву ви глибоко обманываетесь в якихось людей або події, що відбуваються в даний момент. Можливо, ваші друзі або ділові партнери постійно прикидаються, видаючи своє ставлення до вас за істинне для того, щоб втілити особисті цілі.

  • Якщо у вашому сні ви володіли такими якостями, як гординя, марнославство або могутність, то такий сон свідчить про те, що в реальності вам пора переглянути свою поведінку і почати адекватно ставитися до власних вчинків. Ваш егоїзм почав брати гору над вами, тому варто задуматися, поки ви не зробили великих помилок.
  • Сон, в якому у вас була надто занижена самооцінка, відображає реальну картину вашого життя. Не варто картати себе за допущені прикрі промахи.

Талісмани

Якщо ви хочете процвітати і знайти довгоочікувану стабільність, то носіть на шиї талісман-кельтський хрест. Він допоможе вам швидко домагатися поставлених цілей і не сумніватися в прийнятих рішеннях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code