Народні прикмети на 23 листопада

Народна назва:

День Ераста, Ераст – настели наст, Родіон.

Звичаї

Здавна вірили, що хліб і сіль, віднесені в цей день до церкви і освячені, володіють цілющою силою і здатні вилікувати від найважчих хвороб, до того ж залучити в будинок багатство, благополуччя і вберегти від нечисті. З’єднання їсти їх необхідно на початку і в кінці прийому їжі, при цьому сказати: «Хліб та сіль».

Вважається, що дитина, що народилася 23 листопада в ясну погоду, проживе довге щасливе життя і не буде знаті горя.

Існує давня традиція в негоду виходити на вулицю і кланятися зими, яка злитися на людину. Після цього погода повинна покращитися.

Якщо у вас запланована далека поїздка, то постарайтеся перенести її на іншу дату, так як нічого доброго вона не принесе.

Прикмети

  1. Якщо багато льоду на дорогах і непогоже, то наближається сувора морозна зима; йде рясний снігопад і світить сонце – м’яка і малосніжна.
  2. Яка буде погода під час вечірньої зорі, такою ж вона буде на наступний день.
  3. Помітили, що на деревах з’єднання явилося багато інею, значить, чекайте міцних морозів.
  4. Рано вранці по землі стелиться густий туман, пташки розсілися на верхівках дерев або горобці почали дружно цвірінькають – буде відлига.
  5. Побачили зграї ворон, що граються у дворі – невдовзі потепліє.

Тлумачення снів 23 листопада

Сновидіння, в якому ви побачили гніздо з пташенятами, передрікає отримання солідної прибутку. Якщо уві сні ви знімали його з дерева, то майбутні задоволення будуть мати сумнівний характер; несли у своїй сумці – ви наважитеся вплутатися в авантюру, що згодом вкрай негативно позначиться на вашій репутації.

У цей день іменини святкують:

Костянтин, Олексій, Михайло, Георгій, Ольга, Ганна, Олексій, Петро, Микола.

Талісмани

Якщо ви щось запланували, але турбуєтеся, що у вас не вистачить сил і рішучості, щоб втілити в життя найсміливіші ідеї, то обзаведіться амулетом у вигляді невеликого звитого гнізда з сидячими на ньому птаха. Він додасть вам впевненості і допоможе впоратися зі всілякими труднощами, до того ж приверне прибуток і підкаже, як правильно вести себе в скрутних ситуаціях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *