Народні прикмети на 23 жовтня

Народна назва:

День Євлампія, Євлампій-світильник.

Звичаї

Існує давня традиція згадувати в цю дату тих людей, які своїм способом життя подавали всім приклад, так як не дозволяли собі негідних вчинків, шанували традиції, вірили в Бога, вміли прощати чужі помилки і намагалися допомагати нужденним.

Прикмети

  1. Якщо вночі у місяці розі спрямовані на північ, то настають суворі зимові місяці; на південь – до 4 листопада буде багато бруду і сльоти, а зима настане досить пізно. Крім того, за їх напрямком можна визначити, звідки подме вітер.
  2. У непогожу погоду відчули, що південно-західний вітер змінив свій напрямок на північно-східне або північне або просто посилився – дощ скоро закінчиться.
  3. В середині дня небо з західної сторони чисте – найближчим часом дощ точно не піде.
  4. Якщо листя на верхніх гілках верби ще зелені, хоча з нижніх вже давно облетіло – зима настане рано, а весна буде теплою і сонячною.

У цей день іменини святкують:

Інокентій, Андрій, Василь.

Тлумачення снів 23 жовтня

  • Незвичайний сон, у якому ви вбили філіна, свідчить про те, що в реальності ваші спроби помститися давнім недоброзичливцям марні, тому не варто витрачати на це свої сили і час.
  • Побачили в сновидінні м’яка ясника, який тримає в руках сокиру – знайте, що ваші вороги сильніше вас і, можливо, в даний момент планують, як би вам нашкодити.

Талісмани

Тім, хто народився 23 жовтня, неодмінно слід обзавестися амулетом, виготовленим з топазу. Цей камінь допоможе вам стати успішною людиною і наповнити ваше життя любов’ю. Люди, що володіють «вибуховим» характером, можуть за допомогою цього мінералу трохи стримати свій запал і статі більш стриманими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *