Народні прикмети на 25 липня

Народна назва:

Прокл – великі роси, Прокл – плакальник, Голиндуха.

Звичаї

Згідно з народними повір’ями, у цей день вранці на траві з’являється роса, що володіє цілющими властивостями, що рятує від пристріту і псування, тому її можна збирати або просто кататися по ній. Крім того нею раніше не тільки обтирали маленьких дітей, але і поїли вагітних жінок, щоб майбутні пологи пройшли без ускладнень. Така ранкова роса може подарувати умывшейся нею дівчині довголіття, внутрішній спокій та красу до глибокої старості.

Прикмети

  1. У повітрі кружляє безліч трутнів, які голосно дзижчать – день буде ясним і сонячним.
  2. По поведінці польових мишей можна визначити подальшу погоду: вони пищать, ганяються один за одним і возяться в землі, значить, наближається дощ.
  3. Якщо на полях багато роси і по землі стелиться туман, то буде гарна погода; сухо і спекотно – наближається негода.
  4. У лісі з’явились гриби – скоро прийде справжня літня спека.
  5. На цю дату тепло, значить, і осінь теж буде теплою і сухою; пішов дощ – мокрою, похмурої і неврожайний, а зима – сніжною.
  6. На вулиці дуже холодно – чекайте вкрай сувору морозну зиму.
  7. Запримітили, що на верхівках дерев з’явилися перші жовті листочки – осінь настане рано.

У цей день іменини святкують:

Вероніка, Андрій, Арсеній, Іван, Іларіон, Іраклій, Марія, Олександр, Михайло, Прокл, Семен, Федір.

Тлумачення снів 25 липня

  • Якщо у нічних мареннях ви спостерігали за тим, як олені пасуться в лісі, то наяву вас очікує велика удача. Зараз самий відповідний момент для того, щоб реалізувати давні плани.
  • Побачили, що вас підпалили – будьте готові до того, що доведеться мати справу з представниками законодавчої влади. Іноді такий сон попереджає про те, що вам загрожує небезпека, яка буде виходити від вогню.
  • Сновидіння, в якому вам довелося горіти у вогні, передрікає серйозні проблеми зі здоров’ям. Якщо приснилося, що вогонь насувається на вас суцільною стіною, то вам вирішені наперед проблеми соціального плану. Деякі тлумачення пов’язують сни про полум’я вогню з внутрішньою трансформацією духа сновидця, що відбувається в даний момент. Уві сні воно згасло, виходить, у реальному житті всі проблеми відійдуть на другий план або зовсім зникнуть. Ви відчуєте приплив свіжих сил і вирішите взятися за нові справи.

Талісмани

Прийнято вважати, що зображення або мініатюрна статуетка блакитного оленя з порцеляни покликані відганяти злих духів і захищати їх володарів від негативного впливу недоброзичливців, так як ця тварина є символом сонця і світла.

Якщо у вашій родині досі немає охоронного талісмана, то пора його завести, але не розташовувати там, де інші можуть його побачити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code