Народні прикмети на 25 серпня

Народна назва:

Фока, Фотій повітний, Капітон, Памфил.

Звичаї

Багато років тому існувала традиція наводити порядок у тій частині хати, в якій зберігалися господарські приналежності. Цей звичай можна дотримуватися і в наші дні: винести з сараїв і коморах зайві речі і підмести там підлогу, тім самим відганяючи нечисту силу і звільняючи місце.

Постарайтеся в цю дату не заходити на горища, так як повір’я свідчать, що там пустують будинкові, до яких прийшли гості.

Вважається, що ті, хто народився 25 серпня, дуже люблять дітей, тому з них виходять прекрасні турботливі батьки і матері.

Здавна вірили, що та дівчина, яка не зайшла на Фотія поветного в церкву і не помолилася там, буде приречена на безшлюбність. Крім того, перед сном їй слід покласти під подушку білий носовика, щоб їй пригрезился майбутній чоловік.

Прикмети

  1. Якщо ви побачили, що над лісовою гущавиною почав підніматися густий туман, то невдовзі піде дощ.
  2. На вулиці ясно і сухо – найближчим часом можете вирушати в ліс за білими грибами; йде дощ – «бабине літо» закінчиться занадто рано.
  3. Відчули, що і вдень, і вночі повітря однаково вологий, хоча немає дощу, значить, погана погода затягнеться надовго.
  4. Вночі на небо виплив місяць-молодик – назавтра очікуйте сильного поривчастого вітру.
  5. Якщо у вас є кішка, то поспостерігайте за її поведінкою: вона дуже старанно вмивається, значить, невдовзі визирне сонце і хмари підуть.
  6. Почули голосне квакання жаб на болотах та водоймах – незабаром почнеться затяжний дощ.

У цей день іменини святкують:

Олександр, Капітон, Памфил, Сергій, Степан, Фотій.

Тлумачення снів 25 серпня

Сон, у якому ви кудись йшли і раптово вашу перегородивши дорогу глибокий рів, передвіщає серйозні перешкоди. Якщо в сні вам вдалося перестрибнути через нього, то наяву ви зумієте подолати всі труднощі.

Талісмани

Якщо ви відчуваєте, що потрапили в безвихідну ситуацію і не розумієте, як з неї вибратися, то придбайте собі талісман у вигляді першої літери власного імені. Він додасть вам впевненості і допоможе у прийнятті правильних рішень. Ви можете замовити собі футболку з її зображенням і носити її як можна частіше, щоб привернути удачу і щастя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *