Народні прикмети на 25 жовтня

Народна назва:

Мученик Пров, Андрон-звіздар.

Звичаї

Вважається, що людям, народженим в цю дату, дуже не пощастить в житті, так як вони приречені на постійні муки і невдачі.

Не варто відповідати на стукіт в двері «Хто там?» – народні прикмети говорять, що тим самим ви ризикуєте накликати на себе та членів своєї сім’ї низку нещасть.

Постарайтеся нікого не ображати в цей день і вже тим більше нікому не мстіть, інакше самі можете стати нечастим людиною.

Існує повір’я, згідно з яким той, хто на Прова голосно розсміється, прирече себе на великі муки.

Прикмети

  1. Якщо нічне небо всипане яскравими зірками, то найближчим часом вдарить мороз, а влітку рясний урожай гороху; тьмяним – підуть затяжні дощі.
  2. Побачили, що зірки мерехтять синім кольором – незабаром випаде сніг.
  3. Дме слабкий або поривчастий вітер, альо при цьому не змінює свій напрямок, значить, ще довго буде похмура і сира погода.
  4. Якщо повітря настільки прозорий і чистий, що предмети, що знаходяться далеко, здаються близькими, то очікується дощ або сніг.
  5. Відчули, що протягом доби різниця між денною і нічною температурою збільшилася або горизонт здається ближче, ніж є насправді – буде тепло і ясно.

На Прова забороняється: займатися пранням, побілкою стелі, вибиванням подушок і ковдр, виготовленням квасу, сваритися по дрібницях, ворожити на картах. Крім того не слід купувати в церкві свічки і ставити їх у власному будинку.

У цей день іменини святкують:

Іван, Кузьма, Макар, Мартин, Тарас, Федот, Федосей.

Тлумачення снів 25 жовтня

  • Сновидіння, в якому ви обідали, попереджує про те, що вам необхідно дотримуватися суворої дієти.
  • Приснилося, що ви їсте в ресторані – будьте готові до того, що вам доведеться спілкуватися з неприємними людьми.

Талісмани

Людина, народжена 25 жовтня, найчастіше від природи наділений даром передбачати майбутнє і людські долі по зірках, хоча сам може про це і не знаті. Розкрити свої здібності таким людям допоможе амулет з бурштину, який до того ж є наймогутнішим оберегом, що відлякує ворогів і допомагає зберегти міцне здоров’я. Він здатний не тільки посилити інтуїцію, але і принести в будинок свого володаря спокій і гармонію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *