Народні прикмети на 3 жовтня

Народна назва:

Михайло, Євстафій, Астафий-вітряк, Астафєви вітри, Остафєв день, Астафій-мельник.

Звичаї

Тим, у кого є власні городи, слід зрізати капусту і з’єднання їсти її в свіжому вигляді, так як качан після перших заморозків вбирає у собі цілющі властивості.

Прикмети

  1. Відчули, що подув вітер з півночі, значить, скоро почнуться холоди; з півдня – потеплішає; з заходу – підуть затяжні дощі; з півдня – буде сонячно та сухо.
  2. Рано вранці небо здається білястим, низьким і каламутним – наближається негода.
  3. На нижніх гілках дерев з’єднання явилося багато шишок – перші морози вдарять дуже рано; на верхніх – ближче до кінця зими.
  4. Навколо місяця утворилося світіння – чекайте сухого літа.
  5. Якщо опустився густий туман, альо при цьому на вулиці тепло і в повітрі літають павутини, витягнуті в довжину, то осінь затягнеться надовго, буде погожою, а сніг випаде тільки в середині зими.

У цей день іменини святкують:

Агап, Іван, Денис, Андрій, Михайло, Олег, Остап, Максим, Федір.

Тлумачення снів 3 жовтня

Приснилося стадо чорних коней – знайте, що вам вдасться перемогти, але для цього спершу доведеться потерпіти прикру поразку. Якщо уві сні тварини були білого кольору, то незабаром вам посміхнеться удача.

Талісмани

Якщо вам довелося народитися в цей день, то неодмінно обзаведіться талісманом з нефриту. Цей мінерал здатний позбавити свого володаря від поганих думок, крім того він допомагає розташовувати до себе оточуючих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *