Народні прикмети на 30 листопада

Народна назва:

Григорій, Лазар, Никон, предзиммя, зустріч півночі.

Звичаї

Вважається, що якщо в цю дату вдосталь пограти з власними дітьми в снігу або самим побігати по ньому, покидати один в одного сніжками, покувиркаться, а в ідеалі – скотитися з гірки на чому-небудь, то на весь рік ви знайдете міцне здоров’я.

Плітки, почуті на Григорія, часто виявляються порожніми і неправдивими, так що не сприймайте їх серйозно.

Якщо 30 листопада якась подія виявиться пов’язаність язано з числом «три», то довгий час вам буде супроводжувати успіх у всіх починаннях, так що сміливо беріться за ризиковані проекти.

Намагайтеся в цей день унікати зустрічей з людьми, які можуть вас наврочити або навести порчу, так як саме зараз ві найбільш уразливі перед ними.

Ні в якому разі не приміряйте чуже обручку – тім самим ви ризикуєте накликати на собі велике нещастя.

Прикмети

  1. Якщо вдень по небу розрізнено пливуть хмари, а ближче до вечора вони пропадають, то ясна і суха погода встановиться надовго.
  2. Помітили, що вночі навколо місяця з’єднання явився світиться коло, але поступово він став зменшуватися, отже, очікується потепління.
  3. Атмосферний тиск підвищується або протягом доби температура повітря не змінюється – хороша погода протримається достатня довго.
  4. Молодик віщує швидке настання холодів.
  5. Хочете дізнатися, якою буде майбутня зима – підійдіть до будь-якого колодязя і прислухайтеся до шуму води: якщо вона шумить і хлюпоче, то зимові місяці видадуться морозними і сніжними.
  6. Побачили, що на ріках лід занадто темний – наступний рік буде врожайним.

У цей день іменини святкують:

Геннадій, Григорій, Захар, Іван, Михайло.

Тлумачення снів 30 листопада

Побачений паця обіцяє сновидінню отримання солідної прибутку. Якщо у нічних мареннях ві його різали, то вас спробують втягнути в якусь сумнівну справу; купували – найближчим часом вам вдасться втілити давні плани в життя.

Талісмани

Тім, хто з’єднання явився на світ 30 листопада, корисно носити на своєму тілі білий агат – камінь, здатний уберегти вас від підступів недоброзичливців, заздрісників і ворогів, що приносити благополуччя в сім’ї ю і допомагає розвивати творчі здібності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *