Народні прикмети на 31 грудня

Народна назва:

Новоліття, Модест, Зоя.

Звичаї

Згідно давнім повір’ям ям, у цей день нечиста сила починає біснуватися і всіляко шкодити людям, тому існують певні заборони. Наприклад, не можна залишати молоко в незакритій тарі або не прибирати ножі. Вважається, що в першому випадку нечисть може забратися в напій і тим самим зіпсувати його або проникнути в людську душу, а в іншому – почне з ними грати і в результаті неодмінно поранити кого-небудь з близьких.

31 грудня прийнято не тільки колядувати, проживаючи в своїх весельях рік та зустрічаючи наступаючий, але й гадати. Крім того слід віддати всі борги і ні в якому випадку ні у кого не брати в борг, інакше ви не зможете повернути ці гроші.

В цю дату слід пробачити всіх, хто коли-небудь вас кривдив, подякувати богу за підтримку в справах і сімейного життя, за те, що ніхто з близьких не захворів і не помер.

Прикмети

  1. Відчули, що подув східний або південно-західний вітер, крім того сніг переставши скрипіти під ногами і трохи осів, значить, найближчим часом почнеться тривала відлига.
  2. Якщо дим від багаття або пічної труби піднімається практично вертикально вгору, трохи відхиляючись в той бік, куди дме вітер, то в найближчі дні вдарять морози.
  3. Запримітили, що сидять на деревах ворони голосно закричали, але через деякий час змінили голоси, значить, очікується зміна погоди.

У цей день іменини святкують:

Георгій, Єлизавета, Зоя, Максим, Марк, Михайло, Семен, Софія, Федір, Віктор, Володимир, Сергій.

Тлумачення снів 31 грудня

  • Сновидіння, в якому вам примарилася новорічна ялинка, обіцяє щасливе майбутнє.
  • Якщо уві сні ви побачили ялинкові іграшки, то в реальності у вас з’явиться можливість отримати задоволення.
  • У нічних мареннях каталися на ковзанах – вам пощастить отримати ті, чого ви так давно чекали.

Талісмани

Тим, кому пощастило народитися в цю дату, протягом усього життя буде супроводжувати удача, але їм необхідно придбати оберіг з топазу або бірюзи. Ці мінерали здатні загострити в людині гуманність, доброту і співчуття, стримати запал і заспокоїтися після серйозних нервових потрясінь, крім того швидко поліпшити своє фінансове становище.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *