Народні прикмети на 5 червня

Народна назва:

Леон-конопляник, Леонтій-огірочник.

Прикмети і звичаї

 1. Запримітили, що комарі та мошкара рояться стовпами, а жуки літають жваво з гучним дзижчанням, значить, буде стояти тепла і сонячна погода.
 2. Якщо Чумацький Шлях тьмяний, то настають сирі дні, яскравий – навпаки.
 3. Рясно зацвів боярышника – належить сувора морозна зима.
 4. Помітили, що після дощу швидко зникла роса – невдовзі потеплішає і встановиться прекрасна погода.
 5. Квітки акації розпустили свої пелюстки ширше, а на дні віночків виблискують краплі нектару – зовсім скоро настане негода.
 6. Якщо на лузі конюшина опустивши свої листочки і склав їх в парасольки, прикривши ними квіткові голівки, значить, чекайте дощу.
 7. Тім, хто має городи і садові ділянки і вирощує на них капусту, слід придивитися – чи не стали ви поливати її частіше, ніж зазвичай. Якщо так, то перша половина липня буде дощовою.
 8. Побачили, що літає занадто багато оводів – чекайте багатого врожаю, особливо, огірків.

У цей день іменини святкують:

Андріан, Олександр, Андрій, Афанасій, Василь, Геннадій, Давид, Данило, Дмитро, Єфросинія, Іван, Гнат, Касіян, Костянтин, Леонтій, Марія, Михайло, Микита, Петро, Роман, Севастян, Сильвестр, Федір, Яків.

Тлумачення снів 5 червня

 • Приснився студент, значить, вас чекають великі грошові втрати. Якщо в його образі виступивши чоловік, якого ви поважаєте і вважаєте великим професіоналом своєї справи, то знайте, що в даний момент він абсолютно некомпетентний. Побачили себе в цій ролі – або ви почнете якесь навчання, почали відчувати себе наяву молодше своїх років.
 • Чоловікові, який в сновидінні познайомився зі студенткою, подібні мрії пророкують швидкий платонічний роман з молодою особою.
 • Слухали лекцію у студентській аудиторії – для учнів цей сон пророкує тужливу рутину, для всіх інших – приємні зміни в кращу сторону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *