Народні прикмети на 7 жовтня

Народна назва:

День Теклі, замолотки, Фекла-заревница, запредальня.

Звичаї

Якщо ви хочете набрати в лісі боровиків, то в цей день у вас є остання можливість це зробити, так як після 7 жовтня вони пропадуть. Попередньо слід перехреститися, так як вважається, що в іншому випадку лісовик може потягти вас в саму гущавину і залишити там помирати. З цієї ж причини забороняється брати з собою маленьких дітей.

Існує повір’я, згідно з яким все, що ви зав’яжете в цю дату, ніхто і ніколи не зможе розв’язків зв’язати, тому шлюби, укладені 7 жовтня, є найміцнішими.

Прикмети

  1. Почули гуркіт грому, лунають десь далеко – чекайте малосніжну, коротку і теплу зиму.
  2. Якщо листя на деревах вже встигла пожовтіти, альо не облітає, то перші морози настануть нескоро.
  3. Дме південно-східний вітер, хоча атмосферний тиск залишилося незмінним, отже, опади не випадуть ще кілька днів.
  4. На дубах багато жолудів – очікується м’яка зима і урожайний рік.
  5. На сході сонце швидко зійшло і початок білі світити – погода скоро зміниться.

У цей день іменини святкують:

Авраам, Антон, Владислав, Галактіон, Давид, Данило, Дмитро, Овсій, Никандр, Степан, Фекла.

Тлумачення снів 7 жовтня

  • Сновидіння, в якому ви займалися випіканням величезних білих булок, обіцяє успіх і щастя в особистому житті. Якщо уві сні ви робили це разом з кимось, то найближчим часом відносини з цією людиною суттєво покращаться.
  • Приснилося, що печете круглий коровай – докладені вами зусилля будуть гідно винагороджені, до того ж вам вдасться досягти бажаної мети.
  • Випечений вами в нічних мареннях хліб з сірої муки свідчить про те, що наяву ви розчаруєтеся, так як позитивні результати ваших дій омрачатся сваркою з партнерами, а грошова винагорода не принесе ніякої радості, до того ж ви посваритеся з близькою людиною
  • Якщо у нічних мареннях ви побачили кішок, то вас очікує велика зварювання з тім, хто завжди вам довіряв; собак – ви отримаєте довгоочікувану допомогу від старого друга.

Талісмани

Якщо вам не вистачає удачі в справах, то обзаведіться шаманським прикрасою або намистом з пташиними перами. Можна замінити їх амулетом у формі сходи, що вели вгору.

Народженим в цей день слід носити прикраси з агатом і яшмою. Перший камінь вбереже вас від всіляких нещасть і допоможе виходити з будь-яких ситуацій переможцем, а другий захистить від псування і пристріту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *