Народні прикмети на 9 червня

Народна назва:

Федори, Іван-сповідник.

Звичаї

На Федору не слід ні з ким сваритися чи з’єднання ясовувати стосунки, так як вважається, що саме в цей день ображені люди більше ніколи не зможуть помиритися і назавжди залишаться найлютішими ворогами. Також забороняється брехати, так як розказана комусь новину, далека від правди, облетить величезна кількість людей і стане загальним надбанням.

Прикмети

 1. Помітили, що в ясну погоду з землі почало виповзати безліч дощових черв’яків або почули, що дятел наполегливо стукає по стовбуру дерева, вода в річці ніби почорніла, значить, скоро піде дощ і почнеться гроза.
 2. Якщо дім з пічної труби почав стелиться по землі – буде сиро; піднімається вгору – встановиться посушлива погода.
 3. Вночі випала роса, але вранці не висихає – незабаром прийде гроза зі зливою і блискавками. Якщо ж вона з’єднання явилася вранці, то належить ясній та погожий день.
 4. Почули, що в безвітряну погоду зашумів ліс – бути дощу.
 5. Хочете дізнатися, яким буде день – зловіть божу корівку і посадіть її на долоню: вона не відлітає або летить вниз, отже, готуйтеся до того, що прийде негода.
 6. Якщо квітки жимолості перестали виділяти аромат, то буде сильна посуха.
 7. Протягом дня по небу пливло велика кількість хмар, але надвечір прояснилося і вони зникли – завтра буде так само ясно і сонячно.
 8. Відчули, що на сході занадто душно – через кілька годин піде дощ.

У цей день іменини святкують:

Анастасія, Діана, Іван, Іона, Леонід, Леонтій, Ніл, Петро, Федора, Ферапонт, Фотій.

Тлумачення снів 9 червня

 • Сновидіння, в якому ви побачили зів’ялу вишню, є передвісником хвороби, тому постарайтеся серйозно зайнятися власним здоров ” ям.
 • Уві сні фігурувала земляна яма – знайте, що наяву ваше неправильне поводження може призвести до серйозних проблем з оточуючими і великим зварок з близькими людьми.
 • Побачили в нічних мареннях лебедів, граціозно плавають по водній гладі ставка – вас здивує і порадує приємна несподіванка.
 • Якщо вам приснилося, що ви купуєте столові ложки, то незабаром у ваших справах виникне плутанина.
 • Співали в сновидінні пісні – вам вдасться втілити свої плани в життя, однак ви будете незадоволені, так як станеться це не так, як хотілося б.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *