Народні прикмети на 9 жовтня

Народна назва:

Іван Богослов, Іван-подорожній.

Звичаї

Якщо на цей день у вас призначено якесь торжество, то потрібно закрити тканиною всі наявні в будинку ікони, щоб святі не побачили, як ви веселіться і не розгнівалися на вас.

Вважається, що людям, які вирушили в далеку поїздку, необхідно помолитися Іоанну Богослову, так як за годину тривалих подорожей до вас може притянуться нечиста сила і заподіяти серйозної шкоди. Особливо небезпечним для мандрівників є годину після заходу сонця. У цей час діб у жодному разі не можна з’єднання являтися на вулиці в стані алкогольного сп’яніння, так як такі люди найбільш вразливі перед нечистю.

Прикмети

  1. Якщо на вулиці сонячно і тепло, то очікується неспекотний і дощовий липень.
  2. Пішов дощ зі снігом – у січні буде три сильних відлиги.
  3. Після тривалого затишшя подув сильний вітер – скоро піде сніг з дощем.
  4. На заході небо забарвилося в злотистий, рожевий або жовтий колір, значить, буде стояти гарна ясна погода без опадів; сонце зайшло у каламутну белесую хмарину – наближається негода.
  5. Побачили, що на дні посуд, заповненої якою-небудь рідиною, почали з’єднання являтися бульки – чекайте дощу.
  6. Якщо несподівано пішов сніг, то справжня зима встановиться до 21 листопада; дощ – ще три тижню протримається сира погода.
  7. Вночі на небі білі світять зірки – буде тепло; тьмяно – почнеться дощ чи випаде сніг.
  8. На протязі усього дня тримається однакова температура – негода протримається довго.
  9. Помітили, що листя досі не облетіла з дерев, крім того залишилася зеленою, значить, зима закінчиться досить рано і буде теплою.

У цей день іменини святкують:

Володимир, Микола, Олександр, Іван, Дмитро, Панас, Тихон.

Тлумачення снів 9 жовтня

Сновидіння, в якому фігурував чистий аркуш паперу, свідчить про те, що в даний момент у вас є складнощі на роботі. Для тих, хто працює у сфері журналістики або пише вірші, подібний сон є дуже поганим знаком. Вам не вдасться стати популярними письменником і заслужити визнання широкої аудиторії.

Талісмани

Людям, які народилися 9 жовтня, необхідно носити на собі вироби з топазу. Вони не лише множити ваші творчі здібності, але і пом’якшать ваш характер. Якщо вас можна назвати непосидою, то вашим амулетом буде фігурка з яшми – мінералу, який приборкує негативну енергію і може направити її в правильне русло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *