як зробити новорічну іграшку з пластикової пляшки

Новорічні іграшки з пластикових пляшок своїми руками

Пропонуємо зробити ялинкові іграшки своїми руками з пластикових пляшок!

Вже довгий час ми знаходимося в очікуванні новорічних свят, коли здійснюються всі найзаповітніші мрії. Тому варто задуматися про таких приємні клопоти, як: вибір відповідного наряду, створення святкової атмосфери і прикрашання ялинки.

Багато умільців дуже люблять створювати ялинкові іграшки своїми руками, тому часто використовую найпростіші матеріали для створення нового шедевра: папір, фетр, пластикові пляшки і т. п. Поєднуючи їх з блискітками, мішурою і яскравим декором ви зможете створити незвичайну і ошатну ялинкову прикрасу.

Сніжинки з пластикових пляшок

Завдяки тому, що такі ялинкові іграшки з підручних матеріалів робляться дуже легко, ви зможете своїми руками створити не одну ялинкова прикрасу, яке порадує вас і ваших близьких. Для того щоб зробити саморобку вам знадобитися:

ялинкові іграшки з пластикових пляшок
Поетапне виготовлення сніжинок з пластику своїми руками
 • 2 пластикові пляшки;
 • фарби або маркери;
 • різнокольорові стрічки;
 • двосторонній скотч;
 • пензлик для малювання;
 • канцелярський ніж.

Процес створення:

 1. В першу чергу необхідно вирізати дно в кожній пляшці. Ці заготовки знадобляться для виготовлення однієї іграшки.
 2. Тепер беремо пензлик і фарбу і малюємо на внутрішню сторону кожної заготовки сніжинку.
 3. Після цього іграшку можна покласти мішуру, конфетті, декоративні кульки або блискітки.
 4. Потім з’єднуємо між собою дві деталі з допомогою двостороннього скотча.
 5. Для того щоб приховати нерівні лінії, вам потрібно стрічка, підібрана під колір фарби. Краще всього, якщо ви намотайте стрічку у кілька шарів і зав’яжете її у формі бантика. Таким чином, ви завершите верхню частину іграшки.
 6. Тепер виріб практично готовий і ви можете закріпити його за допомогою канцелярської скріпки, яку необхідно зігнути в формі гачка.
новорічні іграшки з пластикової пляшки
Ялинкові сніжинки з пластикових пляшок

Незважаючи на те, що такі іграшки вважаються найбільш простими у виготовленні, вони відкривають для вашої фантазії величезні перспективи. Це відмінний спосіб для того, щоб навчити дитину новим способам декорування та створити своїми руками власний новорічний шедевр.

Ялинкові кулі

Для того щоб зробити ялинкову іграшку у вигляді кулі, вам буде потрібно взяти пластикову пляшку з-під молока або води (бажано, щоб поверхня була прозорою). Їх форма найбільш підходить для створення цієї прикраси.

як зробити новорічну іграшку з пластикової пляшки
Ялинкові кулі своїми руками

Тепер підготуємо такі підсобні інструменти:

 • фарба;
 • блискітки;
 • канцелярський ніж;
 • клей.

Насамперед, вам необхідно взяти канцелярський ніж і вирізати з пляшки чотири кола (до 1 см завширшки), а потім з’єднати їх в кулю. Після цього потрібно скріпити їх між собою за допомогою клею.

новорічні іграшки своїми руками з пластикових пляшок
Іграшки на ялинку з пластику

Ви можете затиснути їх прищіпками з двох сторін, щоб вони не змістилися, поки клей повністю не висохне. Прикрасити кулі ви зможете по вашому розсуду. Наприклад, можна приклеїти стрічки до бічним граням або висипати їх великою кількістю різнокольорових блискіток. Головне, щоб результат вас порадував.

Прикраса у вигляді китайських ліхтариків

Дуже оригінально виглядатимуть ялинкові іграшки у вигляді китайських ліхтариків, які ви зможете зробити своїми руками. Для цього вам знадобляться найпростіші матеріали:

 • пластикова пляшка;
 • лінійка;
 • маркер;
 • тонка нитка;
 • намистини;
 • декоративні елементи (стрази, пайєтки, блискітки і т. д.);
 • ножиці.

Варто зазначити, що є декілька варіантів створення даної іграшки. Давайте розглянемо один з них:

Ліхтарики з пластикових пляшок
Ліхтарики з пластикових пляшок
 1. Спочатку вам необхідно видалити з бутилки всі зайві елементи (етикетку, клей). Це буде легше зробити, якщо ви на деякий час опустите її у воду.
 2. Тепер беремо вимірювальну стрічку і прикладаємо її до верхньої частини пляшки. Відзначаємо по колу точки, які повинні бути розташовані на відстані 1 см один від одного.
 3. Потім до будь-якої точці потрібно прикласти лінійку і прокреслити невелику лінію донизу. І зробити такі ж позначки в нижній частині пляшки, біля денця.
 4. Після цього беремо ножиці і обертовими рухами проробляємо отвори в кожній з відміток. Також для цього ви можете використовувати шило.
 5. Тепер робимо розрізи між верхніми і нижніми відмітками, які ви раніше зробили. Акуратно відгинаємо вгору кожну отриману смужку. А потім вибираємо середину і робимо ще один згин.
 6. Беремо ножиці і проробляємо отвори в середині денця і кришки пластикової пляшки.
 7. Зараз необхідно взяти заздалегідь приготовану намистину і протягнути її в нитку або дріт. Вільні кінці з’єднайте між собою. Тільки дуже важливо щоб намистина перебувала в середині нитки. Для цього ви можете закріпити її положення, перекрутивши кілька разів дріт. Потім втягаєте кінці дроту отвір на денці і протягаємо по всій довжині пляшки до отвору в кришці. Після цього кришку можна закручувати. Решту нитку або дріт можна використовувати для створення петельки, щоб повісити іграшку на ялинку.
 8. Сліди від маркера ви можете прибрати за допомогою рідини для зняття лаку.

Включайте свою фантазію і прикрашайте новорічну іграшку з пластикової бутилки так, як вам буде завгодно. Головне, що ваше ялинкова прикраса створено своїми руками і з усією душею.

Гірлянда з пластику

Ми вже переконалися в тому, що для святкової атмосфери багато не потрібно. І необов’язково витрачати великі гроші на дорогі новорічні іграшки та прикраси. Продовжуючи підготовку до Нового року, ми можемо створити своїми руками ще одну ялинкову прикрасу у вигляді гірлянди з пластикових пляшок. Така ялинкова іграшка своїми руками з пластикових пляшок здатна привернути увагу навіть самих вимогливих гостей.

Як зробити гірлянду з пластикових пляшок
Як зробити гірлянду з пластику

Для цього вам буде потрібно:

 • електрична гірлянда;
 • пластикові пляшки;
 • дріт;
 • ножиці.

Процес створення:

 1. Спочатку переконайтеся в тому, що обрана вами світлодіодна гірлянда справна.
 2. Потім розкладіть її на підлозі, щоб зрозуміти, скільки вам буде потрібно приблизно пластикових пляшок для виготовлення виробу.
 3. Після цього вам потрібно відрізати дно і вирізати в ньому невеликий отвір, щоб помістити в нього лампочки.
 4. Акуратно з’єднайте отримані деталі за допомогою дроту.
 5. В результаті у вас вийде чудова квіткова гірлянда!
Оригінальна гірлянда з пластику
Оригінальна гірлянда з пластику

Є ще кілька варіантів ялинкових іграшок своїми руками з пластикових пляшок, які допоможуть швидко прикрасити будинок до свята, яке наближається.

Прикраса на ялинку – соснова шишка

Іграшка у вигляді шишки буде прекрасним доповненням у вашому святковому декорі. Для створення однієї заготовки вам будуть потрібні:

Як зробити ялинкову шишку з пластикових пляшок
Як зробити ялинкову шишку з пластикових пляшок
 • темно–коричнева пластикова пляшка (2 л) – 1 шт.;
 • зелена пластикова пляшка – 1 шт.;
 • шаблони кожного шару;
 • дріт;
 • плоскогубці;
 • великі намистини;
 • ножиці;
 • свічка;
 • маркер.

Основні етапи роботи:

 1. Перш ніж приступити до роботи вам потрібно підготувати наявні пластикові пляшки. Вам потрібно помістити їх в мильну воду і залишити на кілька годин. Це необхідно для того, щоб вам було легше очищати її від етикетки і клейового шару.
 2. Після того як пляшка просохне, потрібно відрізати її горловину і денце. В результаті у вас повинен вийти довгастий циліндр, який ми розрізаємо по одній з бічних граней.
 3. Тепер потрібно взяти маркер і намалювати на отриманому прямокутнику заготовки різних розмірів – це будуть шари нашої шишки. Потім вирізаємо їх і в кожній робимо отвір розпеченим шилом, а в самому маленькому (серцевина шишки) – два. Через ці дірочки буде протягуватися дріт.
 4. Тепер потрібно надати форму кожній деталі, щоб отримати більш природний вигляд виробу. Для цього вам знадобляться плоскогубці, ними вам буде зручніше тримати «шар», і звичайна свічка. Беремо кожну заготовку і тримаємо над вогнем кілька секунд. Після цього пластик почне закручуватись всередину і купувати необхідні обриси. Повторюємо ці дії і з іншими частинами. Варто відзначити, що під час нагрівання пластик може виділяти шкідливі речовини, небезпечні для нашого організму. Тому робіть цей етап з відкритими вікнами.
 5. Настав час збирати нашу шишку. Для цього беремо дріт і нанизуємо на неї кожен шар, починаючи з самого великого.
 6. Після того, як ви закріпили останню деталь, візьміть велику намистину і протягніть її в центр виробу. Це буде нашою серцевиною. А тепер пропустіть дріт по тому ж шляху, тільки в зворотному напрямку. Зовнішні її кінці перекрутіть потрібно перекрутити між собою, вони нам ще знадобляться.
 7. Зараз вам знадобиться зелена пляшка. З неї ми виріжемо заготовку, що нагадує гілочку. Після цього піднесіть її до свічки і обробіть краї. Після цього ви можете прикріпити її на дріт.
 8. З решти частин коричневої пляшки потрібно вирізати тонку смугу. Потім нагріваємо вогнем і починаємо поступово обмотувати нею дріт. Але якщо вам це не вдається, то ви можете взяти кілька коричневих намистин і прикрасити дріт ними.

У цій статті ми розглянули найбільш прості способи створення новорічних ялинкових іграшок своїми руками, використовуючи при цьому економічний матеріал – пластикову пляшку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *