Помилка 2203

Помилка 2203 під час інсталяції Microsoft Office. Рішення

Під час інсталяції Microsoft Office з’являється повідомлення “Помилка 2203. Внутрішня помилка” і операція переривається. Як виправити?

Помилка 2203

Код помилки свідчить про те, що при встановленні MS Office система не може отримати повний доступ до папки тимчасових файлів (temp). В Windows є кілька таких папок. Розташовані вони за наступними адресами:
C:\Temp
C:\Windows\Temp
C:\Users\Ваш_профіль_користувача\AppData\Local\Temp

Щоб дізнатися, яка саме папка вам потрібна, клацніть правою кнопкою миші по ярлику Мій комп’ютер і відкрийте Властивості. У меню розкрийте Додаткові параметри системи – Змінні середовища.

Помилка 2203 під час інсталяції Microsoft Office

В розкрившомуся вікні ви побачите, яка саме папка Temp використовується вашою операційною системою за замовчуванням. Для усунення проблеми з помилкою 2203 необхідно виставити всі дозволи для даної папки для всіх користувачів і груп.

Помилка 2203 під час інсталяції Microsoft Office
Для цього відшукуємо потрібну папку Temp, правою кнопкою відкриваємо її властивості і переходимо на вкладку Безпека. Для всіх користувачів і системи повинні стояти всі галочки в дозволах для повного доступу.

Помилка 2203

Так само рекомендуємо додати користувача (групу) з ім’ям Все (саме так, обов’язково з великої літери) і аналогічно Дозволити повний доступ. Точно так само можна налаштувати повний доступ і для інших папок Temp, розташування яких вказано на початку сторінки.

Після всіх маніпуляцій і перезавантаження комп’ютера помилка 2203 при установці Microsoft Office повинна зникнути. Однак не варто забувати, що Windows любить підносити не лише поодинокі проблеми, але і відразу букетом. Наприклад, помилку 2203 часто супроводжує проблема видалення старої версії MS Office, зокрема неможливо видалити файли GROOVEEX.DLL і GrooveIntlResource.dll

Крім того, установці офісу може перешкоджати навіть антивірус, особливо часто чутні нарікання на найвідомішого російського розробника. Тому якщо навіть після налаштування папки Temp проблема з помилкою 2203 не зникла, спробуйте відключити антивірус Касперського на час установки MS Office.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *