Як видалити файли GROOVEEX.DLL і GrooveIntlResource.dll

При налаштуванні, установці, видаленні програм в операційній системі Windows постійно доводиться стикатися з нестандартними ситуаціями. Чергова з них сталася при установці Microsoft Office 2010 на робочий комп’ютер C ОС Windows 7. На початковому етапі установки офісу вискакує помилка, яка дає зрозуміти, що потрібно видалити стару версію MS Office.

Відкриваємо “Панель управління” – “Програми та компоненти” і дивимося, що у нас встановлено. У мене старих версій MS Office на комп’ютері не було, однак було свідчення того, що він був раніше. Це папка C:\Program Files\Microsoft Office

Власне її нам і потрібно видалити, однак при спробі це зробити з’являється повідомлення про те, що деякі файли з цієї папки використовуються іншими програмами, тому видалення неможливо. Операційна система дає видалити всі файли з цієї папки, крім двох-GROOVEEX.DLL в C:\Program Files\Microsoft Office\Office10 і GrooveIntlResource.dll в папці C:\Program Files\Microsoft Office\Office10\1049

GROOVEEX.DLL і GrooveIntlResource.dll — це системні бібліотеки, завантажувані в систему при включенні комп’ютера. Щоб їх видалити, в інтернеті радять завантажитися з LiveCD або встановити програму — анлокер, знайти процес і відключити використовуючу його службу. Ці методи теж можуть спрацювати, проте можна обійтися набагато простіше.

видалити файли GROOVEEX.DLL і GrooveIntlResource.dll

Щоб видалити папку Microsoft Office, потрібно видалити файли GROOVEEX.DLL і GrooveIntlResource.dll, а для цього ці файли потрібно перейменувати і перезавантажити комп’ютер. Операційна система дає поміняти ім’я файлів на будь-яке інше і при перезавантаженні вона вже їх не використовує, завдяки чому ми отримуємо можливість видалити всю папку C:\Program Files\Microsoft Office. Як видно, проблема вирішується за одну хвилину, тоді як альтернативні поради зажадають набагато більше часу.

* Стаття написана за мотивами вирішення проблеми на Windows 7, скріншоти зроблені в ОС Windows 8.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *