помилка api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

Помилка api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll при установці програм. Як виправити?

При установці LibreOffice, OpenOffice, Skype, Adobe та інших програм, ігор і додатків в Windows виникає помилка: Запуск програми неможливий, так як на комп’ютері відсутній api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll. Спробуйте перевстановити програму. Що робити і як виправити цю помилку?

помилка api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

Як випливає з повідомлення про помилку, на комп’ютері відсутня бібліотека із зазначеним ім’ям, тому програма не може завантажити її для своєї роботи, через що вилітає помилка. Файл api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll є динамічною бібліотекою, яка містить дані для одночасної роботи різних додатків. Файл може бути пошкоджений через раптове виключення комп’ютера, через вірусної атаки, помилка може виникати навіть через проблеми в реєстрі або з битими секторами жорсткого диска. Нижче розглянемо кілька способів усунення цієї проблеми.

1. Переустановка проблемної програми/ігри

Почнемо вирішення проблеми від простого. Видаліть програму, перезавантажте комп’ютер і встановіть її заново. Якщо помилка вискочить знову, переходимо до наступного пункту.

2. Перевірка на віруси

Сьогодні віруси вкрай рідко завдають шкоди файлам операційної системи, оскільки хакери не отримують від цього ніякої вигоди, проте навіть такий малоймовірний сценарій не можна виключати. Проскануйте свій комп’ютер антивірусом і видаліть шкідливі файли і програми.

3. Встановлення оновлення KB2999226

Для виправлення помилки можна завантажити і встановити з офіційного сайту Оновлення для універсального середовища виконання C в Windows або, простіше кажучи, оновлення KB2999226. Завантажити KB2999226 з офіційного сайту:
https://support.microsoft.com/ru-ru/help/2999226/update-for-universal-c-runtime-in-windows

Як зазначено на сайті Microsoft, оновлення підходить для Windows Server 2012 R2, Windows 8.1, Windows RT 8.1, Windows Server 2012, Windows 8, Windows RT, Windows Server 2008 R2 з пакетом оновлень 1 (SP1), Windows 7 sp1, Windows Server 2008 з пакетом оновлень 2 (SP2), Windows Vista sp2.

Перед установкою оновлення потрібно включити службу Windows update, якщо вона у вас вимкнена. Щоб це зробити, клацніть правою кнопкою по ярлику Мій комп’ютер, виберіть управління і в списку знайдіть служби. Знайдіть службу Windows update і увімкніть її.

Якщо ваша ОС Windows “не зовсім ліцензійна”, можна на час відключити з’єднання з інтернетом, а після установки оновлення KB2999226, назад відключити службу Windows update і включити мережеве з’єднання.

4. Установка пакета Microsoft Visual C++

Оскільки бібліотека api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll входить до складу інших продуктів компанії Microsoft, цей файл можна повернути в систему, встановивши інтегроване середовище розробки Microsoft Visual C++.

Завантажити Microsoft Visual C++ з офіційного сайту:
https://www.microsoft.com/ru-ru/download/confirmation.aspx?id=48145

5. Скопіювати файл в папку вручну

Ще один спосіб – завантажити файл api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll з інтернету і помістити його в потрібну системну папку.

Помістіть файл бібліотеки в папки C:/Windows/System32 і C:/Windows/SysWOW64
Зареєструйте бібліотеки в системі. Відкрийте командую рядок від імені адміністратора і введіть дві команди:
regsvr32 /u api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll
regsvr32 /i api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

Перезавантажте комп’ютер і спробуйте встановити/запустити проблемну програму.

6. Перевірка реєстру і системних файлів. Відновлення системи

Останній метод-просканувати спеціальними утилітами реєстр і систему. Для перевірки реєстру Windows можна використовувати відомі програми CCleaner або Reg Organizer, які допоможуть виправити помилки реєстру.

Для перевірки і відновлення пошкоджених файлів операційної системи можна скористатися стандартним засобом – необхідно відкрити командний рядок від імені адміністратора і ввести команду:
sfc /scannow

Почнеться перевірка файлів системи, яка може зайняти тривалий час, по закінченні якої ви побачите звіт.

Якщо ж раніше проблеми з файлом api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll не було і в Windows є точка відновлення, можна скористатися стандартним засобом відновлення системи: Пуск – Відновлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *