пропав Пуск і панель завдань

У Windows пропав Пуск і панель завдань. Як повернути?

Кнопка Пуск і вся нижня горизонтальна панель з програмами і стандартними утилітами, іменована панеллю завдань, дійсно в один прекрасний момент може просто пропасти. Однак причини у цього явища можуть бути різними – від звичайного глюка до зміни параметрів ОС.

За панель завдань відповідає процес explorer.exe, від якого також залежать всі вікна і “провідник”. Відповідно, коли всі перераховані елементи підвисають або зовсім пропадають з екрану, доречно говорити, що причина в explorer.exe. Для усунення проблеми, як правило, необхідно просто перезавантажити комп’ютер. Набагато рідше причиною є віруси або пошкодження файлів операційної системи.

Другий популярний випадок, коли панель завдань, Пуск пропадає – коли вона просто їде в самий низ екрану і ховається. Це ніякий не глюк, а спеціальна настройка, яку можна як включити так і вимкнути. Клацніть правою кнопкою по панелі завдань і відкрийте Властивості, або перейдіть по наступному шляху: Пуск—Панель управління—Панель завдань.

пропав Пуск і панель завдань

У вікні налаштувань нас цікавить пункт Автоматично приховувати панель завдань. Щоб панель Пуск нікуди не пропадала з екрану, галочка повинна бути знята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *