Різниця у віці: чоловік молодше дружини

Є тільки зроблений вами вибір і його наслідки.

Зазвичай вважається, що в подружній парі жінка повинна бути молодшою за чоловіка, в крайньому випадку, може бути ровесницею. Старшинство передбачає мудрість, великий життєвий досвід і цю роль в сім’ї зазвичай грає чоловік. Однак багато зуміли не піддатися стереотипу і знайти щастя в ситуації, коли дружина старша за чоловіка. Але навіть доводячи власним прикладом можливість прекрасних взаємин, такі пари часто стикаються з цікавістю і нерозумінням з боку суспільства, яке досі не може сформулювати однозначну відповідь: а чи це нормально?

Як правило шлюби, у яких різниця у віці між подружжям не перевищує 5-8 років, вважаються найбільш довгостроковими. Чим більше різниця, тим менше шансів створити гармонійний і тривалий союз. Шлюби, у яких чоловік набагато молодше дружини набагато більше можливих проблем. Які ж труднощі можуть чекати такі пари?

— Громадська думка

Згідно з соціологічними опитуваннями, близько 80% людей негативно ставляться до шлюбів, в яких чоловік набагато молодше дружини. Якщо дружина старша більше ніж на 8 років, то на чоловіка часто вішають ярлик альфонса, що живе за рахунок дружини, або навпаки, невдаху, який не може вибудувати відносини з однолітками. Проте громадська думка – не найстрашніший ворог, а от якщо відносини не схвалюють близьке оточення і родичі, це вже серйозніше.

чоловік молодше дружини

— Неправильний розподіл ролей у шлюбі

Поширеною причиною проблем в таких парах є також вибудовування відносин за принципом «мама і син». Вибирають в якості супутниці життя жінку старшого віку, як правило, чоловіки з певним психотипом. У цьому випадку дружині доводиться вирішувати всі проблеми та побутові питання, що може одного разу дуже набриднути. Якщо ж чоловік цілком самодостатній, а жінка сама прагнути виступити в ролі «матусі», то і така опіка буде дуже докучати і такий шлюб теж не буде довговічним.

— Жінка як сходинки зростання

Для багатьох чоловіків шлюб з більш зрілою жінкою жінка є лише сходинкою їх розвитку. У таких відносинах вони набувають досвід спілкування з жінками, емоційну і сексуальну зрілість, долають комплекси та внутрішні конфлікти. Такі відносини часто стають «стартовим майданчиком». У такий парку чоловік дорослішає, стає сильнішою і незабаром перестає потребувати «матусі». Після цього він зазвичай сам хоче стати опікуном, головою сім’ї і вступає в шлюб з жінкою, молодшою і недосвідченіший себе.

— Зовнішній вигляд

Більш зрілій жінці доводиться прикладати більше зусиль для підтримки себе у формі. Коли йому 20, а їй 25, різниця не критична. Але якщо йому 30, а їй під сорок, то зовнішній вигляд починає грати важливу роль, і якщо жінка запустить себе, то чоловік мимоволі почне звертати більше уваги на ровесниць.

чоловік молодше дружини

— Ревнощі

Жінки в таких парах часто перебувають у сумнівах у правильності свого обранця, адже суспільством їх шлюб сприймається як відносини, в яких не може не бути проблем. Тому не дивно, що досить велика кількість ровесниць чоловіки хочуть його «пожаліти» і «зробити щасливим». Багато дівчат намагаються таким чином влаштувати своє особисте життя, в повній впевненості, що чоловікові не складе праці кинути дружину. Атаки з боку молодих суперниць при неправильному поведінці чоловіки можуть боляче бити по відносинам.

— Комплекси молодого чоловіка

Шлюб з великою різницею у віці між подружжям може стати майданчиком для розвитку у чоловіка комплексів неспроможності. Успіхи дружини ревно сприймаються чоловіком, і якщо він буде почувати себе на утриманні, то шлюб довго не протягне.

Як же правильно вибудовувати відносини з чоловіком молодше себе?

Якщо ви вирішили пов’язати своє життя з чоловіком молодше себе, то дотримуйтесь кількох правил, які допоможуть знайти мир і розуміння у вашій родині:

  1. Не перебільшуйте значення громадської думки. Будуйте своє життя за власним сценарієм. Поради з боку навряд чи допоможуть покращити ваше життя, оскільки оточуючі вас люди не бачать повної картини. Краще діяти так, як підказує серце.
  2. Завжди тримати себе у формі. Це перевірений спосіб гарного настрою самопочуття і взаємини з коханою людиною абсолютно для всіх. Незалежно від віку, догляд за зовнішністю, спорт і правильне харчування несуть один позитив.
  3. Не думайте про можливе розставання з чоловіком. Кожна сім’я періодично стикається з труднощами, на перший погляд, абсолютно нездоланними. Але час йде, і все налагоджується. Так що не провокуйте погіршення ситуації, адже навіть жартома кинуті фрази «Ти мене кинеш, я стара» все одно налаштовують вас і вашого обранця на відповідну поведінку.
  4. Постарайтеся знайти спільну мову з оточенням чоловіка і його родичами. У вас можуть виникнути труднощі, але зробити це необхідно. Розуміння з їх боку буде дуже важливим для побудови хороших взаємин з чоловіком.
  5. Не дорікайте чоловіка до фінансової неспроможності. Підтримка коханої жінки на всіх етапах розвитку кар’єри дуже важлива для чоловіка. Закиди – найшвидший спосіб втратити довіру і розуміння дружина. Однак не дозволяйте йому сісти вам на шию, вибирайте правильну тактику мотивації до дії.
  6. Стримуйте пориви ревнощів. У шлюбі жінки завжди повинно вистачати мудрості і терпіння, щоб не опуститися до безпідставною ревнощів і скандалів.

Головний секрет щасливих пар – довіру і любов! Шлюб, побудований на цьому фундаменті, протривати довгі роки і подарує щастя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *