Сонник до чого може снитися заєць?

Зайці – милі, пухнасті істоти, так часто є головними героями казок і оповідань про тварин, знайомих всім з раннього дитинства. А що якщо косою приснився в нічних мріях? Чи може настільки нешкідливий звір обіцяти біди і нещастя?

Тлумачі снів допоможуть розібратися з тим, до чого сниться заєць, і зрозуміти, чому він прийшов до вас в сон. Необхідно лише згадати деталі: забарвлення шубки тварини, що саме він робив, чи був налаштований дружелюбно. Також варто загострити увагу на діях самого сновидця.

Бачити уві сні зайця

Заєць, побачений у сні, несе в собі абсолютно різні за змістом тлумачення. Це можуть бути як хороші новини, так і заподіяння шкоди, непередбачені витрати. Сонники розшифровують образи виходячи з розміру пухнастого, його забарвлення, від того, куди тварина прямувала, що робила і чи не виявляла агресію.

Білого

Заєць білого забарвлення уві сні-позитивний символ. Життя сновидця в недалекому майбутньому буде наповнена щасливими моментами і приємними сюрпризами. Якщо ви годували тварину з рук у сні, то незабаром відбудеться захід, присвячений комусь із близьких приятелів.

Сірого

Сірий косолапий уві сні говорить про страх сновидця перед неприємними подіями. Якщо сплячий вів діалог з твариною, то наяву недоброзичливці спробують обмовити його. Крім усього іншого, бачення свідчить про події, які спонукають сновидця бути надмірно стурбованим. Якщо за вами гналися сірі зайці, то чекайте появи в своєму житті покровителя, наділеного безмежною владою.

Чорного

Чорний звір сниться до неприємних подій у фінансовій сфері. Можливо, сплячий бездумно розпорядиться значною сумою грошей, яка буде набагато більше тієї, ніж можна собі дозволити.

Подібний сон-ознака появи неблагонадійної людини в житті, який якраз і може стати джерелом втрати грошових коштів.

Рудого

Руді зайчата обіцяють розчарування. Існує ймовірність, що задумане бажання сновидця не здійсниться, а виною цьому послужать сумні події.

Великого

Гігантський заєць уві сні говорить про те, що через власну нерішучість, ви можете позбудеться займаного посту.

Мертвого

Мертва тварина обіцяє втрату друга, яка викличе самотність, нудьгу і сірі будні.

Маленького

Маленькі завзяті зайчата сняться до додавання в сімействі, веселому проведення часу.

Біжучого

Якщо уві сні назустріч втік заєць, то незабаром ви знайдете нових відданих товаришів. Сновидіння, де герой з превеликим задоволенням спостерігає за тваринами, пророкує успішну зустріч з кимось, кого сплячий шалено боїться.

Плюшевого

Сниться іграшковий зайчик – до отримання подарунка і появи змін в особистому житті, однак, не в такому незабаром, як хотілося б. Старий плюшевий друг – до сумних подій.

Багато

Кілька зайців в лісі – до великої кількості дрібних клопотів. Зграя косих, пробігають повз сновидця – до гонитви наяву за непотрібними справами.

З зайчихою

Заєць і зайчиха сняться до любові і романтики. Можливо, сновидец також зустріне свою половинку і буде щасливий. Весілля двох зайців – до невдячності. Будьте готові до того, що всі ваші старання не будуть оцінені по достоїнству.

Кому приснився

Заєць як відомо, символи і передвістя – це звична справа. У світі не існує жодного сну, який би не мав прихованого потаємного сенсу. Мрії з тваринами як ніщо інше здатне розкривати таємниці і приносити вести.

Заєць-персонаж неоднозначний, і якщо вже він з’явився уві сні, то це точно неспроста. Для визначення того, до чого сниться тварина, перш за все, необхідно провести певну паралель.

Пухнастий звір асоціюється з такими якостями, як боягузтво, скромність, але при цьому – стрімка швидкість, адже він завжди рятується втечею від хижаків.

7 з 10 снів про зайців віщують народження дітей

Крім усього іншого, зайці дуже плідні, тому часто сняться до поповнення в сім’ї.

Дівчині

Незаміжній дівчині поява косого уві сні обіцяє довгоочікувану зустріч з цікавим юнаком, який згодом стане її чоловіком.

Жінці

Молодій особі жіночої статі поява зайця уві сні може передвіщати швидку вагітність. Вагітної в тому випадку, якщо жінка вже знаходиться в положенні, то рекомендується згадати стать тварини. Пухнастий звір чоловічої статі – до появи хлопчика, зайчиха – до народження милої дівчинки.

Чоловікові

Чоловік, який побачив зайця уві сні, наяву мріє про свою незалежність і самостійність. Можливо, юнак вважає, що став вже досить дорослий і може починати вчити життя інших.

Найчастіше подібний образ сниться молодому чоловікові, який мріє стати батьком. Присутня ймовірність, що його дружина вагітна і незабаром сім’ю чекає поповнення.

Де ви побачили зайця?

У лісі

Якщо вам приснилися тварини в лісі, то це до відродження. Ймовірно, в житті почнеться період переосмислення цінностей, з’явиться дитина. Якщо пухнастих було багато, то вас чекають клопітні справи в неймовірній кількості. Спроби приручити зайчат – до появи нових знайомств, серед яких може виявитися ваша доля.

В руках

Якщо зайчата норовлять забратися на руки, то в житті ви знайдете могутність.

У клітці

Зайці, замкнені в клітці – це символ того, що сплячий займає не своє місце і глибоко в підсвідомості чекає за це покарання.

Що при цьому відбувалось?

Кусає

Розшифровувати сон, в якому тварина вас вкусила, варто з граничною обережністю, так як це може означати, що людина провокує у вас суперечливі почуття. Одночасно він викликає симпатію і побоювання. Сновидіння підказує, що ваші сумніви не безпідставні, тому будьте обережні і не піддавайтеся спокусам.

Зловити

Якщо уві сні ви зловили косого або ж просто змогли його наздогнати, то наяву вас всенепременно чекає удача в любовних справах. Це може пророкувати щасливе весілля, заручини, довгождану пропозицію руки і серця або просто міцний союз, наповнений ідилією.

Вбити

Якщо сплячий уві сні самостійно вбив беззахисну тварину, то в реальному житті він сам стане обманщиком, а під ударом виявиться його сім’я. Заєць, який помер своєю смертю – до втрат.

Стріляти

Якщо уві сні ви стріляли в стрибучого, то в житті опинитеся в непростій ситуації, вихід з якої неможливо буде знайти самостійно. Сновидцю знадобиться термінова допомога когось із близьких друзів або родичів.

Полювати

Полювання на пухнасту істоту у сні – до конфлікту в сім’ї, який розсварить на тривалий період часу.

Значення за різними сонниками

Зайці, що з’являються уві сні – суперечливі провісники. Це дуже символічний і одночасно красномовний образ. Тлумачі снів спираються на деталі і обставини, що відбулися в мріях. Все буде залежати від того, яким чином звірі взаємодіяли з вами, і якою була зворотна реакція.

За російським сонником

Російський народний сонник характеризує появу зайця уві сні, як боротьбу сновидця з декількома справами одночасно, які ніколи не доводяться до кінця. 85% снів про зайців символізують боягузтво сновидця Варто зауважити, що цього перешкодою буде боягузтво сплячого, яку він безуспішно прагне завуалювати від сторонніх людей.

По соннику Міллера

Міллер трактував сновидіння з урахуванням того, як людина наяву ставиться до тварин. У тому випадку, якщо він їх любить, то сон вкаже на появу в житті індивіда симпатичних, але неінтелігентних приятелів.

За сонником Федорівської

Цілителька Федорівська характеризувала зайця, що привидівся уві сні, як хороший знак. Вона запевняла, що образ тварини обіцяє поповнення в сімействі.

За Ідіоматичним сонником

В ідіоматичному сонникві написано, що пухнастий звір уві сні характеризує не що інше, як поведінка сновидця. Судячи з усього, він настільки боїться, що просто нагадує мізерна тварина.

За сонником Хассе

В соннику Хассе сюжет про зайця на зеленій галявині трактується як сприятливий символ, який віщує щастя і удачу.

За сонником 21 століття

Сонник XXI століття пропонує не настільки позитивні трактування. Згідно з ним, поява звірка уві сні межує з небезпекою, що загрожує сновидцу. Будьте обережні, адже ваші вороги активізувалися і планують приступити до наступу.

За сонником Фрейда

Думка Фрейда індивідуальна. Він абсолютно впевнений в тому, що заєць уві сні – до недовіри. Є ймовірність, що ви запідозрили свого партнера в зраді. Згідно тлумачу снів, подібні побоювання абсолютно безпідставні. Ревнощі можуть призвести до негативних наслідків і зруйнувати навіть найміцніші відносини.

За сонником Езопа

Згідно з сонником Езопа, заєць уві сні-це символ лукавої людини, що знаходиться поруч. Більш того, він дає спящему поради про те, як правильно чинити в тій чи іншій ситуації, які рішення приймати. Однак всі ці поради показні, не варто прислухатися до них.

За сонником Ванги

Провидиця Ванга однозначно стверджує, що сновидіння з зайцем несе сприятливі наслідки. Однак це відбудеться тільки в тому випадку, якщо сновидец утримається від прийняття необдуманих поспішних рішень. Згідно Ванзі, всі дії сплячого повинні бути чіткими, ясними і обдуманими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *