Сонник до чого сниться зоряне нічне небо, тлумачення сну для чоловіків, дівчат і жінок

Краса небес приковує погляд, змушує зупинитися і затримати дихання. До чого сниться зоряне небо? Розкинулося над нами розкішним шатром, воно дарує відчуття спокою і допомагає відпочити від суєти. Сяючі зірки на темно-синьому небосхилі – неймовірно красиве і романтичне видовище. Якщо пощастить загадати бажання на падаючу зірку, воно неодмінно збудеться. Але чи очікує удача того, кому наснилося зоряне небо уві сні?

Тлумачення сну в залежності від його подробиць

Бачити уві сні зоряне небо – без сумніву, дуже хороший знак, який віщує сприятливі зміни. Якщо ж уві сні є щось, що тривожить вас, наяву можуть виникнути різні складності. Згадавши подробиці, ви зумієте зрозуміти, що готує вам доля. Загальне значення, до чого сниться зоряне нічне небо-впевненість у своїх силах, повага і підтримка оточуючих, прекрасні перспективи в кар’єрі.

Бачити красиве зоряне небо уві сні

 1. Як говорить сонник, зоряне небо нічне означає, що у вашому житті починається щасливий етап, повний радісних подій. Сварки і проблеми залишаться в минулому. Успішними будуть будь-які починання, будьте впевнені – близькі люди нададуть вам підтримку.
 2. Поява хмар, що приховують зірки — на вашому шляху виникнуть перешкоди, які у вас вийде подолати. Вірте в свої сили!
 3. Побачити північне сяйво-незабаром у Вашому житті відбудуться події, які покладуть початок серйозним змінам звичного укладу. Можливі зміна роботи, переїзд, поява нових відносин.
 4. Бачити Чумацький шлях на небі – ви познайомитеся з впливовою людиною, роль якого у вашому житті буде дуже значною. Йти по Чумацькому Шляху означає домогтися професійних висот.
 5. Знаки Зодіаку на тлі зірок — багато в чому вам доводиться орієнтуватися на думку оточуючих, в даний час вони прихильні до вас. Бачити свій знак зодіаку – сон говорить про силу і вплив сновидця. Якщо ваш зодіакальний знак розташовується по обидва боки на небі, це означає вплив подій вашого минулого на значущі для вас справи в сьогоденні. Бачити знаки чітко-вам вдасться домогтися бажаного, якщо знаки виглядають розпливчасто — ваші дії помилкові, приведуть до неприємних наслідків.
 6. Бачити сузір’я – сприятливий для вас збіг обставин. Сузір’я рухаються по небу — швидке вирішення важливого питання. Побачені на небі зірки складаються в різні образи, шикуються в лінії ваші бажання здійсняться.
 7. Парад планет-символ значності майбутніх подій. Бачити планети поблизу-означає, в залежності від інших деталей сновидіння, великий прибуток або втрати.
 8. Зорепад означає можливість знайти вплив і популярність, якщо ж сновидіння залишило неприємні враження – ви можете потрапити в неприємну історію і знайти погану славу.
 9. Зоряний шлейф-у ваших дій будуть значущі наслідки. Бачити тварин на небі – сновидіння вказує на наявність у вас покровителів.
 10. Переміщаються по небу літальні апарати-символ швидко мінливих обставин в житті. Побачити НЛО – вам належить приймати рішення «наосліп», не маючи інформації. Висока ймовірність помилки. Бачити літак в небі – ви отримаєте важливу інформацію.
 11. Падаючі з неба об’єкти-сон віщує настання складних часів, проблеми, перешкоди в справах, сварки. Якщо ж предмети, що звалилися з неба, не заподіяли вам шкоди, або при найближчому розгляді виявилися нешкідливими – вам вдасться уникнути неприємностей незважаючи на всю серйозність ситуації.

Ви дивилися на небо очима або через телескоп?

 • Сон, зоряне небо в якому ви спостерігали, лежачи на землі, характеризує вас як грунтовну людину, і саме ця риса характеру приведе вас до успіху;
 • Дивитися на небо, лежачи на дорозі – незабаром вас чекає подорож, яка принесе багато приємних вражень;
 • Сидіти на даху уві сні – в романтичних стосунках вас чекає удача;
 • Дивитися на небосхил, стоячи на вулиці – у вас з’явиться безліч можливостей змінити своє життя на краще;
 • Бачити зоряне небо дуже красиве з вікна – почуття самотності і образи на близьких стануть серйозною перешкодою в реалізації планів;
 • Бачити небо, відображення у водній гладі-наяву мати спотворене уявлення про те, що відбувається.
 • Якщо ви дивитеся на зоряне небо через телескоп-шлях до успіху буде непростим. Вам доведеться використовувати всі свої зв’язки, щоб домогтися бажаного.

Гуляти уві сні під зоряним небом разом з кимось

Якщо уві сні ви гуляєте з коханою людиною і дивитесь на зоряне небо – у відносинах з обранцем вас чекають любов і взаєморозуміння. Самотнім людям сновидіння віщує початок романтичних відносин, які мають всі шанси перерости в шлюбний союз.

 1. Прогулюватися під зоряним небом всією сім’єю: ваші близькі для вас – опора і підтримка. Майбутнє не обіцяє проблем у відносинах з рідними людьми.
 2. Прогулянка з друзями і родичами уві сні віщує вам весело проведений час в хорошій компанії.
 3. Бути разом з вагітною жінкою або маленькими дітьми – до прибутку і успіху у фінансових справах.
 4. Якщо компанію Вам склала людина, що спустилася з небес – велика ймовірність зустріти свою другу половинку, зробити вдалу угоду.
 5. Спілкування з відомими людьми під відкритим небом-набуття влади, авторитету, популярності серед оточуючих.

Фантастичні сюжети про зоряне небо

 • Йти уві сні по зірках — незабаром у вас з’явиться мета, на досягнення якої буде потрібно багато сил і часу. Однак результат перевершить всі ваші очікування.
 • Земне тяжіння перестало діяти, і вас забирає в космос – не робіть нічого важливого, зараз ви дуже не впевнені в собі, велика можливість здійснення серйозних помилок;
 • Сновидіння, в якому ви летите до зоряного неба – означає жити в достатку наяву. Якщо ж ви не наважилися відправитися в політ-ваші мрії так і залишаться мріями%
 • Літати на фантастичній тварині – ви ставите перед собою надзвичайно складні завдання, прагнете досягти одночасно декількох цілей. Однак, досягти успіху у всіх сферах не вийде;
 • Торкатися зірок руками-незабаром вам доведеться звернутися за допомогою до людини, з яким у вас натягнуті відносини. Тримати в руках зірку – все складеться так, як ви плануєте;
 • Збирати зірки руками – отримати багато вигідних пропозицій наяву. Розвішувати їх на небі – обставини не владні над вами, ви самі визначаєте свою долю.

Хто побачив сон: чоловік, жінка, дитина

Небо, засіяне яскравими зірками, в сновидінні чоловіки-ознака влади, авторитету. Хороший знак, якщо небесні тіла, за якими ви спостерігаєте, складаються в фігури і лінії. Такий сон – символ вашого лідируючого положення серед значущих для вас людей, ви володієте ситуацією, впевнені в собі, і це притягує до вас оточуючих. Зірки в ваших руках-дотримуйтесь своїх бажань, все складеться найкращим чином. Негативне значення мають сни, в яких ви відчуваєте тривогу, небо приховано хмарами, які падають з небес об’єкти руйнують все на своєму шляху – побачене є вісником важких часів, важких стосунків у колективі, відсутність підтримки.

Жінкам сни про зірок дарують гармонійні відносини, успіхи в справах, благополуччя в сім’ї. Прогулянки з коханою людиною уві сні, побачений Чумацький шлях, біжить по небу кінь обіцяють удачу в справах серцевих. Ходити і літати серед зірок, бачити планети, Північне сяйво-у професійній сфері вас чекає низка перемог. Але якщо в сновидінні вам привиділися лякаючі, апокаліптичні картини, взаємини з близькими розділяться, очікування не збудуться.

Зірки, зі сну дитині, означають необхідність уважно придивитися до природним задаткам сина або дочки, оскільки є всі шанси розвинути наявні здібності до рівня майстерності в майбутньому.

Трактування значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фреда, Сучасний

Інтерес тлумачів до людських снів отримав своє вираження у безлічі сонників, що містять інтерпретації 10 000 образів, часто є людям в сновидіннях. Один з описів присвячений зіркам. Цей образ містить в собі практично будь-який сонник. Так давайте ж порівняємо між собою передбачення від різних авторів, знайдемо між ними подібності та відмінності.

Сонник Міллера — здоров’я і благополуччя

 • До чого сниться зоряне небо вночі – прекрасний знак, що віщує довголіття, відмінне здоров’я і благополуччя;
 • Зірки тьмяні з багряним відтінком символізують насуваються труднощі;
 • Бачити спалах в небі – до неприємних подій і тривоги;
 • Низку несподіваних ситуацій і викликані ними зміни обіцяють мерехтливі зірки;
 • Зірка, що падає на Вас означає ймовірність сумних подій в сім’ї;
 • Зірки, що облітають землю в сновидінні, знаменують катастрофи і нелегкі часи.

Сонник Ванги — ваше бажання здійсниться

У спадок від незрячої провидиці нам дісталося безліч пророцтв, чимала частка яких відноситься до сновидінь. Ось що Ванга говорила про зоряне небо, побачене уві сні.

 • Зірка, що падає з небес-сон віщує швидке виконання заповітного бажання;
 • Побачити зорепад – до прибутку в будь-якому діловому починанні;
 • Дивитися на небосхил-у Вашому житті не буде серйозних потрясінь;
 • Бачити зірки вдень – мати небесних покровителів, бути улюбленцем фортуни;
 • Холод, що виходить від зірки обіцяє Вам нещастя.

Сонник Фрейда — новий роман

Які можуть бути наші глибинні, таємні бажання? Цим питанням задавався не тільки Зигмунд Фрейд. Але саме він першим висловив припущення про фізіологічні потреби, які є основою поведінки. Сни, на його думку, являють собою відгомони бажань і страхів людини. Що ж означає сновидіння, в якому привиділося зоряне небо?

 • Небеса, повні зірок – явний знак скорого побачення, яке стане початком бурхливого роману;
 • Хмари на нічному небі-ви занадто прискіпливі і ревниві, не дивуйтеся, якщо незабаром вам вкажуть на двері;
 • Якщо чоловік побачив зорепад-його чекає повний провал в романтичних стосунках;
 • Для жінки зловити впала зірку означає необхідність бути вкрай обережною в інтимних стосунках, великий ризик настання несприятливих наслідків;
 • Бачити скупчення зірок – сексуальні стосунки з людиною, до якої ви не відчуваєте почуттів, принесе лише розчарування.

Сучасний сонник — пора зайнятися творчістю

Сьогодні люди так само, як і багато поколінь до нас продовжують вірити інтуїції і прагнуть дізнатися сенс відвідують з сновидінь. Сучасні нам автори сонників не обійшли увагою і образ зоряного неба.

 • Бачити безліч зірок на небі – вам необхідно дати вихід своїм творчим здібностям;
 • Бачити яскраве сяйво-сон обіцяє благополуччя і здоров’я;
 • Полярна зірка-обраний вами шлях вірний, в справах буде супроводжувати удача;
 • Вечірня зірка – у відносинах з вашим обранцем ви набагато більше віддаєте, ніж отримуєте;
 • Ранкова зірка обіцяє подорож і позитивні емоції;
 • Бачити незнайоме вам сузір’я – отримати приховану від вас інформацію;
 • У сні ви побачили «ківш» Великої Ведмедиці – у вас з’явиться сильний і впливовий знайомий;
 • Тьмяне світло зірок – смуток, сварки;
 • Зорепад означає привабливість для протилежної статі;
 • Мерехтлива, змінює колір зірка-вас спробують обдурити;
 • Зірка у вас в руках – найближче майбутнє обіцяє багатство і виконання бажань;
 • Небесні тіла, що вишикувалися в лінію-доля піднесе вам приємний подарунок;
 • Зірка, що звернулася в прах, віщує хвороби і втрати.

Великий сонник — матеріальний достаток

Побачити уві сні зоряне небо-ознака матеріального благополуччя. Несподівано збудуться ваші заповітні мрії. Також означає, що вам потрібно докласти більше зусиль в роботі. Для молодої дівчини – романтична зустріч. Для чоловіка – боротьба з самим собою.

Італійський сонник Менегетті-надії і мрії

Красиве зоряне небо найчастіше є символом надій на майбутнє. Якщо воно чисте і безхмарне, це говорить про те, що так само чисті і ваші потаємні помисли, крім того, обіцяє сприятливий збіг обставин, завдяки якому ви скоро досягнете бажаного.

Сонник Артемідора-відірваність від реальності

Вам властива деяка вітряність. Ви мрійник, і вам не хочеться займатися простими, реальними справами. Така позиція не для вас, і може призвести до неузгодженості почуттів. Переходьте на нову сходинку розвитку.

Інтимний сонник — успіх в будь-якому починанні

Побачити ясне зоряне небо-прекрасний знак. Ви з подвоєною енергією візьметеся за справи і досягнете успіхів навіть там, де цього не очікували. Криваво-червона зірка попереджає про неприємну таємницю близької людини і можливу зраду. Побачити падаючу зірку — до виконання заповітного бажання.

Висновок

Зірки на нічному небі в наших снах символізують настання важливих подій на життєвому шляху. Їх вплив може бути позитивним або негативним. Ттрудности можуть зламати або загартувати характер, задоволення – привести до неробства або стимулювати на ще більш серйозну праця.

Важливо пам’ятати: що б не означали побачені уві сні образи, ваше життя цілком залежить від вас. Тільки ви можете вирішити, яким шляхом підете, і нехай ваш внутрішній голос стане вірним союзником!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *