Сонник: до чого сниться аеропорт, тлумачення сну для чоловіків, жінок і дівчат

Наші сни і наші думки знаходяться десь дуже високо, за межами світу. До чого сниться аеропорт — сонник каже, що це хороший знак. Коли нас піднімає в небо літак, ми відчуваємо себе в польоті над землею, відчуваємо, що ми можемо піднятися ще вище. А перед тим, як отримати ці неповторні емоції, ми очікуємо політ, передчуваючи ці захоплюючі хвилини і годинни. Чекати нам доводиться в місці, яке називається аеропорт. Сон, аеропорт в якому ви побачили, напевно хоче повідати щось захоплююче і вражаюче.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Аеропорт уві сні говорить про ваші переживання, очікування і надії на зміни. Такий сон свідчить що ви перебуваєте в режимі змін. Можливо, ви вичікуєте кращого моменту. Все задумане ось-ось має статися. Деталі сновидіння підкажуть вам, коли відкриються шляхи і ваші можливості будуть реалізовані. Сон за участю аеропорту може стати для вас відповіддю, чи достатньо ви потрудилися, щоб досягти поставлених цілей і висот.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 1. Вже відбувшимся в житті жінкам такий сон обіцяє зміни в оточенні, відновлення старих дружніх стосунків. У вас з’явиться новий шанс для здійснення потрібних вам змін.
 2. До чого сниться аеропорт дівчині — для неї це може означати, що в житті має з’явитися чоловік, той, кому можна довіряти. Цей обранець буде прекрасним чоловіком.
 3. Чоловік може бачити такий сон, переживаючи за відрядження або іншу поїздку. Якщо приснився аеропорт, це може стати знаком, що в дорозі відбудеться неприємний конфлікт. Наснилося, як ви літаєте на літаку – це може бути неприємною звісткою, яка наздожене вас в дорозі наяву.
 4. Дитина бачить уві сні аеропорт, на щось сподівається, чекає чогось. Можливо, це якась щаслива подія в його житті.

Якщо ви очікували відправлення рейсу

До чого сниться аеропорт-очікування вильоту і реєстрація на рейс символізує, що ваші плани полетять далеко за горизонт, у вас все вийде. Всі шляхи і можливості будуть відкриті. Особливо добре, якщо ви займаєте важливе місце в робочому колективі, чекати вильоту у сні буде знаком, що на роботі або в сфері бізнесу вас підтримають, ви можете зайняти керівний пост. Також можна очікувати підвищення заробітної плати, або якихось фінансових вливань.

Якщо ви прийшли в аеропорт і він був порожній, але з вашим приходом почав оживати, наповнюватися людьми, цей сон має дуже хороше значення: ви на правильному шляху, ви зробили перший, дуже важливий крок і скоро ваше життя зміниться, можливо, ви зустрінете найголовнішу людину у Вашому житті.

Кого саме ви зустрічали з літака?

Зустріти когось в аеропорту-знак отримання звісток від далеких родичів або друзів. Несподівана зустріч знайомого в аеропорту може розцінюватися як віщий сон. Особливо якщо цей сон приснився в ніч з четверга на п’ятницю. Ви скоро зустрінете цю людину в житті.

 1. Хвилююче очікування коханої людини в аеропорту-ваші відносини готові вийти на більш високий рівень.
 2. Зустріч батьків може обернутися проблемами зі здоров’ям. Або ж вам варто переосмислити ваші дії.
 3. Прилетіли довгоочікувані друзі обіцяють вам успішне завершення справ. Але будьте обережні, так як ваша робота може довести вашу сім’ю до конфліктної ситуації.
 4. Стовпилися люди – при достатку і благополуччя, настала світла смуга Вашого життя.

Чи знайома вам будівлю аеропорту?

 1. Який аеропорт ви бачили уві сні? Якщо це дуже знайомий, навіть рідний аеропорт — вас чекає подорож. Рідний аеропорт відкриває перспективи, дає шанс на реалізацію.
 2. Якщо будівля була новою і доглянутою, то сміливо рвіться в бій, вся робота буде виконана в терміни. Зруйнований аеропорт, старий і брудний обіцяє крах ваших цілей і надій.
 3. Порожня будівля може бути ознакою того, що у вашому житті настали важкі часи. Не робіть великих покупок, ваші фінанси сильно постраждають.
 4. Аеропорт, в якому ви ніколи не були говорить про те, що ваші мрії важкодоступні, на їх реалізацію може піти досить багато сил і емоцій.

Подія: запізнення, затримка рейсу, втрата багажу

Запізнення на рейс вельми неприємна подія, ви не готові взяти на себе тягар відповідальності або боїтеся за наслідки. Сонник радить вам відправитися в подорож або просто за місто на природу, бажано побути наодинці зі своїми думками. Розібратися в собі і в подальших планах, чи можливе коригування задуманого.

Затримка рейсу — це ваші переживання і невпевненість в правильності ваших дій. Якщо вам сниться, що рейс затримується, втрата наяву неминуча, змиріться з цим, видихніть і розслабтеся.

Заблукати в аеропорту уві сні може обернутися несподіваною поїздкою. Якщо людина прокинулася, так і не знайшовши виходу, ваші дії неправильні, і ви можете зробити невиправну помилку. Але якщо ви знайшли вихід-допомога прийде від людини, від якої Ви зовсім не очікуєте. Ви будете приємно здивовані, і можливо переглянете свої доводи щодо цієї людини.

Якщо вам сниться, що ви втратили в аеропорту валізу, швидше за все, ви занадто багато чого вимагаєте від своїх близьких. Остерігайтеся, друзі можуть відвернутися, а родичі – звести спілкування до мінімуму.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Згадайте, як ви себе відчували в аеропорту — це вплине на вирішення ваших життєвих проблем. Якщо ви відчували тривогу і переживання-можливо, потрібно щось міняти. Якщо ви були в прекрасному настрої, то сміливо йдіть вперед. А тепер давайте подивимося, до чого сниться аеропорт на думку відомих сонників, передбачення авторів яких вважаються найбільш правдивими.

Сонник Міллера – безлад у справах

Міллер трактує аеропорт уві сні як ваші переживання, хвилювання з питання невирішених справ, або тих справ, які ви тільки хочете почати. Можливо, ви побоюєтеся якоїсь поїздки або майбутнього заходу.

Для людей, що займають важливі пости, цей сон віщує складну нараду, переговори. Дівчатам пора звернути увагу на свій ритм і спосіб життя. Варто зайнятися дійсно важливою і цікавою справою.

Сонник Ванги – подорож наяву

 1. Аеропорт у сні — ознака важкої подорожі, можливо небезпечної, обережність не завадить, але ви придбаєте вірного друга або супутника життя.
 2. Якщо ви бачили себе службовцем аеропорту, то скоро ви опинитеся в потрібний час в потрібному місці. І зможете запобігти події або надати значну допомогу у вирішенні складної ситуації.
 3. Бачити уві сні зруйновану будівлю аеропорту – варто відкласти намічені плани, що стосуються поїздок. Особливо якщо вони були заплановані в інші країни.

Сонник Фрейда – вибір партнера

Сон, в якому ви перебуваєте в будівлі аеропорту, свідчить про вкрай велике сексуальне бажання. Можливо, ви себе переоцінюєте. Якщо ви намагаєтеся посадити літак на будь-яку злітно-посадкову смугу, то ви загубилися у виборі партнера. Якщо ви бачите, як літак заходить на посадку — будьте впевнені, у когось на вас є сексуальні плани.

Укладати речі у валізу – до сварки з коханою людиною. Якщо уві сні ви несете валізи, значить в житті ви перевантажені проблемами, своїми і чужими. А також у вас є купа комплексів, від яких необхідно позбутися.

Сучасний сонник — почуття і емоції

Аеропорт — це ваші почуття, якими ви насолодитеся сповна, сон віщує появу нової довгоочікуваної любові. Якщо уві сні ви збираєте валізи, складаєте речі – це є передвісником успіху, всі починання підуть успішно, в результаті ви будете на висоті. Для молодої дівчини відкрита валіза означає марні спроби домогтися уваги з боку заможного шанувальника.

Висновок

Бажання літати у людини виникало в усі часи, але не завжди це було можливо. А ось політ думки, фантазія — всім цим ми володіємо. Сон, в якому ви літали, вказує на ваші здібності до дії. Аеропорт, що приснився людині, яка не має ніякого відношення до перельотів, це провісник успіху і зльоту по кар’єрних сходах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *