Сонник: «До чого сниться що дружина зраджує?» тлумачення

Якщо уві сні Дружина зраджує своєму чоловікові—тлумачень може бути багато, але часто це попередження про проблеми в майбутньому, труднощі у взаєминах, втручанню ворогів у ваше життя. За сонником може бути й інше роз’яснення, головне, врахувати деталі сну.

Пояснює Міллер

Побачити уві сні, як дружина зраджує вам — це провісник великих неприємностей, які торкнуться не тільки сімейне життя. Можливо зрада друзів або близьких родичів, яким ви завжди довіряли.

Зрада дружини уві сні для чоловіка — це знак, що хтось може зловживати його довірою, ускладнюючи відносини на роботі, удома або з друзями.

Може бути, такий сон дає зрозуміти, що вас охопило байдужість до тих справах, ви не приділяєте увагу своїй сім’ї. Постарайтеся частіше цікавитися життям домочадців, їх настроєм і думками, зробіть що-небудь разом, щоб зблизитися.

Не забувайте про себе

Якщо трапився у сні адюльтер дружини з другом — вам не вистачає уваги з боку жіночої статі.

Згідно соннику Фрейда такий сон описує внутрішній страх про можливу втрату привабливості або неспроможності в ліжку.

Якщо дружина виявилася з братом — у вас йде внутрішній конфлікт з визначенням найважливіших цілей в житті. Потрібно навести порядок в думках, зрозуміти, чого ви хочете насправді, інакше можливі труднощі на роботі і сім’ї.

Що такий сон обіцяє жінкам?

До чого сниться сон, в якому ви самі зраджуєте своєму чоловікові? Такий образ дає зрозуміти, що ваша сексуальна енергія б’є ключем, але ви не хочете в майбутньому міняти партнера у відносинах.

Якщо жінка бачить, як зраджує чоловікові з його другом — такий сон носить негативний характер, віщуючи, що відносини з чоловіком зайшли в глухий кут і йому вже все одно, відчувається повна байдужість до вас.

Коли жінка йде на зраду уві сні своєму чоловікові з почуття помсти-таке сімейне життя витримає будь-які випробування і буде щасливим.

Куди без відносин

Якщо чоловікові приснилася зрада дружини, значить, наяву можливі скандали в сім’ї або неприємності в професійному плані, конфлікти з колегами на роботі. Він не зовсім довіряє обраниці, можливо, через злих язиків або пліток. Але не варто довіряти кожному зустрічному, потрібно самому розібратися в ситуації, поспостерігати за поведінкою дружини, вислухати її версію. Найімовірніше, це підступи ворогів і заздрісників, які намагаються зруйнувати ваше сімейне щастя.

Якщо сниться сон, де дружина зраджує чоловікові з другом — по соннику такий друг може виявитися суперником в реальному житті, потрібно придивитися до його поведінки і вчинків, щоб бути готовим до можливої підступності з його боку.

Коли чоловікові приснилося, що його дружина зраджує йому з братом, то для нього брат — це, в першу чергу, самий надійний друг, якому можна довіритися.

Сімейні стосунки

По багатьом сонникам така греза інтерпретується як невдоволення своєю обраницею, і з кожним днем зростає напруга у відносинах, дратуючи обох.

Коли Дружина уві сні радилаз братом чоловіка — сновидец щось підозрює в вчинках дружини і не довіряє словами, нею сказаним.

Також можна розглядати даний сон як сон-перевертень – в реальному житті дружина вам вірна і не варто турбуватися.

Якщо зрада дружини відбувається не на ваших очах уві сні, значить, дружина належить тільки вам, і ви можете довіряти, їй і в голову не прийде коли-небудь змінити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *