До чого сняться Ігрові автомати: тлумачення в різних сонниках

Згідно сонникам, ігрові автомати не мають єдиного тлумачення. Щоб більш точно визначити значення сновидіння необхідно розібратися в деталях, що відбувається і своїх відчуттях. У даній статті ми розберемо подробиці сну і звернемося до відомих сонників.

Тлумачення сну в залежності від його деталей

  • Якщо уві сні вам довелося грати в ігрові автомати, то в житті чекайте несподівані проблеми, пов’язані з необізнаністю. Рекомендується на даний період відкласти непродумані угоди і утриматися від великих покупок. Так само такий сон віщує можливість стати жертвою шахраїв;
  • Виграти уві сні в ігрові автомати велику суму грошей – до втрати друзів. Можливі погіршення з родичами і колегами;
  • Програти в ігрові автомати уві сні віщує хорошу новину або несподівану підтримку від знайомого;
  • Знаходиться в приміщенні з ігровими автоматами уві сні, обіцяє хорошу можливість в житті проявити себе. Якщо вміло скористатися таким життєвим шансом, то збудеться заповітна мрія;
  • Якщо уві сні вам дуже хочеться пограти в ігрові автомати, то це знак того, що в житті ви хочете втекти від відповідальності. Покладені на вас обов’язки приносять багато дискомфорту в життя.

Сонник Міллера

На думку психолога Г. Міллера бачити уві сні ігрові автомати віщує деякі життєві труднощі. В основному вони пов’язані з професійною діяльністю. Сонник рекомендує звернути увагу на своє оточення, так як велика ймовірність, що вас дурять і матеріально використовують. Якщо ви програли гроші, то готуйтеся до загального несхвалення.

Сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, ігрові автомати уві сні обіцяють відкриття нових можливостей і до набуття заповітної мрії. Цілеспрямованість сновидця зможе вивести його за рамки звичного життя і допоможе встановити матеріальний статус. Програти багато грошей в ігровому автоматі – до обману близькими людьми. Виграти в ігрові автомати-отримати матеріальний капітал, який слід вкласти в перспективну справу.

Сонник Фрейда

Фрейд вважав, що зі сну ігрові автомати віщують прекрасне проведення часу. Сновидіння очікують нові знайомства і інтимні зв’язки, які принесуть йому масу задоволень. Для жінки такий сон означає, що нинішній коханець використовує її. Цей супутник не зберігає їй вірність, що незабаром так само розкриється. Для молодої дівчини такий сон обіцяє невірний вибір чоловіка. Рекомендується добре обміркувати своє рішення, щоб не заподіяти собі душевні страждання.

Висновок

Аналізуючи даний сон можна прийти до висновку, що це захоплення, як в житті, так і уві сні є грою. Люди будують ілюзії, щоб відволіктися від щоденних турбот. Таке сновидіння намагається вберегти нас від необдуманих дій, які понесуть незворотні наслідки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *