Сонник: грати на піаніно, тлумачення значення сну для чоловіків і жінок

Дивно побачити себе уві сні в ролі музиканта, особливо якщо наяву ви не займаєтеся творчістю. До чого сниться грати на піаніно уві сні — це обіцяє зустріч з друзями, приємні побачення, цікаві пригоди. В цілому сонник грати на піаніно уві сні трактує як сприятливий знак. Такий сон може обіцяти веселу пригоду або вказувати на те, що ви володієте хорошим здоров’ям.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Сон, грати на піаніно в якому вам довелося, вказує на вашу зацикленість на духовному. Варто звернути увагу на зовнішній вигляд інструменту і все, що відбувалося з вашим тілом і настроєм. Чути музику, але не бачити самого інструменту — отримати послання. Якщо згадати, яка мелодія звучала, можна зрозуміти, яким буде настрій після отримання новини. В цілому до чого сниться гра на піаніно-хороший знак, який говорить про гармонію і умиротворення в житті.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

Якщо заміжня жінка побачила уві сні себе граючою на піаніно, у неї з’явиться можливість завести ні до чого не зобов’язуючий любовний зв’язок на стороні. Якщо самотній жінці привидівся такий же сон, то вона або зустріне колишнього шанувальника, або буде захоплена якимось незнайомцем. Ні в одному з випадків зв’язок не буде довгим і душевнми. Якщо западають клавіші, то вона запідозрить свого коханого в зраді. Боятися не потрібно, це просто сплеск ревнощів. Контролюйте емоції, зараз ви можете наламати дров і зруйнувати шлюб, просто піддавшись емоціям.

Чоловік, який побачив себе за грою на піаніно, буде оточений увагою протилежної статі. Жінки як ніколи прихильні до вас. Якщо ви самотні, з’явиться можливість знайти собі подругу серця, що відповідає всім вашим вимогам.

Дівчина, що грає уві сні на піаніно на прохання чоловіка, в реальному житті скоро отримає пропозицію про заміжжя. Придивіться до чоловіка, для якого ви граєте. Ваш обранець буде володіти такими ж рисами характеру і зовнішності. Зверніть увагу на те, які емоції ви відчуваєте, коли граєте для нього. Саме ці почуття і будуть супроводжувати ваше сімейне життя.

Дитина, що побачила себе граючим на піаніно, скоро піде на гучне свято. Там він зможе завести нових друзів і показати себе у всій красі. Грати на піаніно і співати при цьому пророкує сльози і засмучення в майбутньому.

Чи подобається вам власна гра

 1. Ви граєте на піаніно, але сама гра вам не подобається. На самому початку справи ви допустили якісь помилки. Слід зараз же зайнятися перевіркою і виявити їх. Інакше в недалекому майбутньому вони можуть занапастити всі починання.
 2. Якщо ви граєте добре, то будете отримувати задоволення від усього, що відбувається у Вашому житті. Вас супроводжує цікава робота, сім’я радує, життя радісне і насичене.
 3. Захоплено грати на піаніно у сні, не вміючи це робити в реальному житті — відкрити в собі новий талант. Ваші зусилля в цьому напрямку відразу будуть винагороджені. Вам можуть запропонувати нове місце роботи. Угоди, які ви скоро укладете, будуть дуже вдалі.
 4. Вчитися грати на піаніно уві сні — домагатися відповідного почуття у людини, яка вам дуже подобається. Ваші вчинки будуть планомірні. Якщо ваше серце вільне, сон може говорити про те, що ви мало спілкуєтеся з вищим начальством і важливими персонами. Потрібно, щоб вони оцінили по достоїнству ваші успіхи. Прикладіть до цього зусилля і відразу побачите різницю.

Ви грали для себе або перед публікою?

 1. Ви грали для себе в порожньому залі – ви на правильному шляху і досягнете успіху. Вас чекають блискучі перспективи.
 2. Гра на піаніно для друзів знаменують швидку зустріч з ними. Ви дуже весело і душевно проведете час. Спілкування буде веселим і рівним. Буде багато сміху і розмов.
 3. Грати на піаніно зі сцени – бути об’єктом пильної уваги. Люди з інтересом стежать за вашим життям. Ви привертаєте увагу своїм стилем життя і поведінкою. Багато хто хотів би наслідувати вам або хоча б бути у вашому близькому колі спілкування.

Яким був колір інструменту

 • Якщо ви граєте на білому інструменті, то скоро людина, яку ви образили, сам прийде до примирення;
 • Червоне піаніно говорить про ваших завищені вимоги до оточуючих. Ви самі від цього страждаєте в першу чергу. Настав час адекватно подивитися на речі і знизити планку очікувань;
 • Якщо піаніно чорне, потрібно обов’язково звернути увагу на своє спілкування з людьми. Часто ви не звертаєте уваги на почуття оточуючих, раните їх.

Читайте також: до чого сниться гра на гітарі.

Слухати чужу гру

 1. Бачити піаніста з боку, слухати музику трактується по тому, які враження справила на Вас мелодія. Якщо музика вам дуже подобається, то ваше самопочуття і настрій в швидкості буде дуже хорошими.
 2. Якщо ви чуєте музику, але вона нескладна, піаніст не потрапляє в ноти, фальшивить, цей сон віщує роздратування. Чиясь дія буде виводити вас з себе. Ви будете нервувати, настрій буде на нулі.
 3. Якщо музика, яку ви слухаєте дуже сумна, чекайте сумних новин.
 4. Якщо ви слухаєте, як на фортепіано грають гами, приготуйтеся до зміни роботи. Можливо, доведеться освоювати нову професію.
 5. Якщо уві сні ви когось захоплено слухаєте, його гра на піаніно змушує вас спостерігати буквально відкривши рот, зверніть увагу на свій фізичний стан. Пора зайнятися тілом більше, ніж душею. Ваш зовнішній вигляд зараз більш значущий для оточуючих і майбутнього життя.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Гра на музичному інструменті і музика в цілому — досить частий елемент наших снів. Практично всі сонники описують значення цього символу. Давайте звернемося до найбільш перевірених зі збірок трактування снів. Для порівняння ми взяли сонники відомих авторів, передбачення яких вважаються найправдивішими.

Сонник Міллера — радість і веселощі

 1. Побачити в сні себе, граючим на піаніно, значить в недалекому майбутньому вам доведеться багато сміятися, потрапити в цікаву ситуацію, яка вас дуже потішить. Екстравагантна, невластива вам поведінка буде ключем до твору сприятливого враження.
 2. Побачити розлаштоване або зламане піаніно-бути не прийнятим друзями. У якійсь ситуації вони не сприймуть вас серйозно, будуть поблажливі. Слухати негармонійну музику – бути пригнобленим великою кількістю клопітких справ.

Сонник Ванги — брехня навколо вас

Грати на піаніно уві сні тлумачиться як ситуація, коли навколишні намагаються ввести вас в оману. Будьте обережні. Вас оточує брехня. Якщо ви граєте на піаніно на самоті, потрібно визнати в собі брехливість і лукавство. Купувати піаніно – потрапити на роботі в складну ситуацію, яку потрібно буде дуже довго вирішувати.

Сонник Фрейда — виконання бажань

Гра на піаніно говорить про можливості реалізувати свої таємні сексуальні бажання за допомогою партнера, який зараз поруч з вами. Ви зможете відверто розповісти і показати, що хотіли б спробувати. Відкриється, що партнер готовий задовольнити ваші найпотаємніші фантазії. Ви можете бути відвертими один з одним. Це тільки зміцнить ваш сексуальний зв’язок і зробить його більш гармонійним. Для жінки гра на піаніно означає, що вона зможе досягти гармонії в сексі. Якщо сниться гра на засмученому інструменті, це означає, що сновидец відчуває проблеми в сексуальній сфері через фізіологічні складнощі.

Сучасний сонник — приємне спілкування

Якщо ви граєте приємну музику, то скоро будете отримувати задоволення від спілкування з дуже приємною людиною. Якщо ваша музика не потрапляє в ноти, то ви відчуваєте складності в досягненні бажаного. Якщо ви побачили, як хтось красиво грає на піаніно, ваших близьких чекає швидке збагачення і кар’єрне зростання.

Висновок

Сон, в якому ви граєте на фортепіано, обіцяє зустріч з одним. Але якщо вам сниться, що ви просто натискаєте клавіші, а звуку вони не видають — це попередження, що на вас будуть намагатися чинити тиск.

Найчастіше сонники описують гру на піаніно, як дуже хороший знак. Ви будете веселитися і приємно проводити час в компанії добре знайомих вам людей. Ваше спілкування буде приносити задоволення і вигоду обом сторонам. Своєю поведінкою ви будете привертати увагу протилежної статі. Багатьом захочеться познайомитися з вами ближче. Користуйтеся моментом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *