коли розкодують телебачення

Супутник розкодують: які телеканали повернуть українцям у безкоштовний ефір?

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з представниками провідних українських медіагруп. Їм вдалося домовитися про запуск незакодованих супутникових версій головних українських телеканалів. Що і коли Безкоштовно зможуть дивитися жителі країни?

За словами президента, люди скаржаться, що не можуть дивитися українські канали, а альтернативою для них стало російське телебачення, яке супутник ловить у відкритому доступі.

– Тоді вони “глушили” наш сигнал військовою апаратурою. А зараз їм навіть не потрібно використовувати технічні засоби і гроші, щоб глушити. Ви самі відключилися – зазначив Президент Володимир Зеленський.

Тому влада і телеменеджери прийшли до якогось компромісу: не повністю розкодувати супутник, а запустити чотири міжнародні версії національних телеканалів. Таким чином, для тих, хто дивиться супутникове ТБ, 2 роки у вільному доступі будуть доступні телеканали «1+1 International», «Інтер+», «Україна 24». Ці три міжнародні версії каналів вже віщають на супутнику.

У свою чергу “StarLightMedia” створить новий міжнародний канал, куди увійдуть проекти Нового, ICTV, СТБ (назва нового каналу поки не озвучена).

Запуск незакодованих супутникових каналів мають здійснити до 16 березня.

Крім того, оператори супутникового мовлення «Xtra TV» і «Viasat» повинні розробити соціальні пакети супутникового телебачення з мінімальною абонплатою для соціально незахищених верств населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *