Цікаві факти про американців

Цікаві факти про американців

Цікаві факти про американців – це чудова можливість дізнатися більше про населення Америки. За недовгу історію свого існування нація досягла великих висот у найрізноманітніших галузях. У однієї частини світового населення цей народ викликає повагу, тоді як у іншого відкриту неприязнь.

Отже, перед вами найцікавіші факти про американців.

17 цікавих фактів про американців

 1. Всі американці щиро пишаються своїм походженням. Якщо у них поцікавитися про те, де вони живуть, вони без роздумів назвуть місто і штат, в якому народилися, навіть якщо проживали там тільки в дитинстві.
 2. Поняття «друзі» і «робота» для американців абсолютно різні. Наприклад, американець може навіть за дрібниці донести на свого товариша начальнику, будучи переконаним у тому, що робить шляхетний вчинок.
 3. Чи знаєте ви, що американці ніколи не знайомляться на вулиці?
 4. Чоловіки рідко дарують квіти своїм коханим вважаючи, що такі вчинки можуть охарактеризувати їх, як невдах.
 5. Чіпси розглядаються жителями США (див. цікаві факти про Америку), як прекрасний гарнір до другого блюда.
 6. Американці є патріотами своєї країни, роблячи все можливе, щоб показати світові яких великих успіхів їм вдалося досягти.
 7. Багато американців подають позови проти різних компаній з самим абсурдним приводів, щоб отримати матеріальну компенсацію за моральний або фізичний збиток. Наприклад, вони можуть подати в суд за те, що їм принесли надто гаряче блюдо, що стало причиною «серйозного» опіку, якої-небудь частини тіла. Цікаво, що судді нерідко зобов’язують компанії виплачувати тисячі або навіть мільйони доларів «потерпілим».
 8. Якщо у людини немає супутника життя або він ні з ким не зустрічається, то це може негативно позначитися на його соціальний статус.
 9. Цікавий факт, що для американця отримувати допомогу з боку держави вважається чимось непристойним.
 10. Американці люблять читати різні книги. Варто зауважити, що при написанні тексту багато з них часто допускають граматичні помилки. Втім, на подібні помилки тут мало хто звертає увагу.
 11. Переважна частина жителів Америки не хочуть вивчати іноземні мови. Вони щиро не можуть зрозуміти навіщо їм знати іноземну мову, якщо в усьому світі знають англійську.
 12. Американці цікавляться досягненнями своєї держави, тоді як досягнення інших країн їх мало вражають.
 13. Молоді американці прагнуть, як можна раніше почати самостійне життя і піти з дому. Жити під одним дахом з батьками тут не прийнято.
 14. Більшість американців вірять в НЛО та інші незрозумілі явища.
 15. Американки дуже педантично ставляться до своїх зачісок. Жінка може бути недбало одягненою, але волосся на її голові мають бути укладені обов’язково красиво.
 16. Середній американець випиває не менше 1 чашки кави на добу.
 17. Згідно з опитуваннями, 13 американців з 100 впевнені, що Сонце обертається навколо Землі, а не навпаки. Варто зауважити, що в основному такі думки висловлюють малоосвічені люди, що проживають в глибинках.

Це були найцікавіші факти про американців. Якщо вам сподобалася ця стаття, чи ви взагалі любите різні цікаві факти – поділіться нею з друзями та підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *