цікаві факти про бразилію

Цікаві факти про Бразилію

Цікаві факти про Бразилію допоможуть вам дізнатися про історію, культуру і народ цієї дивовижної країни. Дана Південноамериканська держава знаходиться на 5-му місці серед країн світу за площею, і на 6-му місці за чисельністю населення.

У багатьох Бразилія асоціюється з футболом. Саме тут народилися такі великі футболісти як Пеле, Гаррінча, Роналдо, Неймар та інші.

21 цікавий факт про Бразилію

 1. Бразилія – єдина країна на американському континенті, де майже всі її громадяни розмовляють португальською мовою.
 2. Чи знаєте ви, що Бразилія є найбільшою державою в Південній Америці за площею і чисельністю населення?
 3. Бразилія отримала незалежність від Португалії 7 вересня 1822 р.
 4. Велика частина бразильців сповідують католицизм, внаслідок чого Бразилія вважається країною з найбільшим католицьким населенням на планеті.
 5. Цікавий факт, що 86% громадян Бразилії проживають в містах, в той час як в селах живуть тільки 14%.
 6. З 2013 р. тут були узаконені одностатеві шлюби.
 7. Бразилія є лідером з виробництва палива з цукрової тростини, яке використовується в якості альтернативи нафтопродуктам.
 8. З висоти пташиного польоту столиця цієї держави – Бразиліа, схожа на великий літак. Цікаво, що за словами архітектора він хотів надати місту форму метелика.
 9. Бразилія є світовим лідером з вирощування апельсинів і виготовлення цукру. Крім цього вона експортує найбільшу кількість сої, ніж будь-яка інша держава.
 10. Збірна Бразилії з футболу брала участь у всіх 20 Чемпіонатах світу і найбільше на них перемагала – 5 разів.
 11. Бразилець має право відмовитися від служби в армії якщо зможе пройти тест на знання медичної допомоги.
 12. Цікавий факт, що в столиці заборонено будувати будівлі вище 6 поверхів. Виходить, що тут існують обмеження не тільки на площу, але і на простір.
 13. Абсолютно всі приміщення кафедрального собору Бразиліа знаходяться під поверхнею землі. В результаті зовні можна побачити тільки купол з бетонних конструкцій і склопакетів.
 14. Бразилія знаходиться на другому місці в світі за чисельністю аеропортів.
 15. Дослівно назва міста Ріо-де-Жанейро» перекладається з португальської як «січнева річка».
 16. Якщо ви опинитеся в Бразилії і побачите на кабінці туалету букву «T», то знайте, що вона призначається для транссексуалів. Виявляється, в цій країні їх не так вже й мало.
 17. Так званий жест «дуля», добре відомий людині, бразильці вважають захисним. Вони вірять, що він може захистити їх від псування.
 18. За законом в Ріо-де-Жанейро машинам дозволяється проїжджати на червоне світло після 22:00. Це робиться для того, щоб захистити водіїв від нападів злочинців.
 19. Повне ім’я бразильця являє собою його особисте ім’я та прізвища його батьків. Після вступу в шлюб, дівчата стають володарками не тільки свого прізвища, а й прізвища чоловіка.
 20. Коли у дітей випадають молочні зуби, вони віддають їх вихователям або вчителям. З цих зубів потім виготовляються протези.
 21. В Бразилії знаходиться відразу 2 з 7 сучасних чудес світу – річка Амазонка і Статуя Христа-Спасителя.

Це була найцікавіша інформація про Бразилію. Якщо вам сподобалася дана стаття — поділіться нею в соціальних мережах. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про міста та країни — підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *