Цікаві факти про Брема Стокера

Цікаві факти про Брема Стокера

Цікаві факти про Брема Стокера – це чудова можливість дізнатися більше про творчість ірландського письменника. Всесвітньо знаменитим Стокера зробив його твір «Дракула». За мотивами цієї книги були зняті десятки художніх картин і мультфільмів.

Отже, перед вами найцікавіші факти про Брема Стокера.

14 цікавих фактів про Брема Стокера

 1. Брем Стокер (1847-1912) – романіст і автор коротких розповідей.
 2. Стокер народився в Дубліні, столиці Ірландії.
 3. З раннього віку Стокер часто хворів. З цієї причини він фактично не вставав з ліжка і не ходив близько 7 років після свого народження.
 4. Батьки майбутнього письменника були прихожанами англіканської церкви. Внаслідок цього вони відвідували богослужіння разом зі своїми дітьми, включаючи Брема.
 5. Чи знаєте ви, що ще в юності Стокер подружився з Оскаром Уайльдом (див. цікаві факти про Уайльда), який в майбутньому став одним з найбільш відомих письменників Великобританії?
 6. Під час навчання у вузі Брем Стокер був керівником студентського наукового товариства.
 7. Будучи студентом, Стокер захоплювався спортом. Він займався легкою атлетикою і добре грав у футбол.
 8. Письменник був великим шанувальником театру і навіть деякий час працював театральним критиком.
 9. Протягом 27 років Брем Стокер очолював «Ліцеум» – один з найстаріших лондонських театрів.
 10. Уряд США двічі запрошував Стокера в Білий дім. Цікаво, що він особисто спілкувався з двома американськими президентами – Мак-Кінлі і Рузвельтом.
 11. Після того як була видана книга «Дракула», за Стокером закріпилося прізвисько «майстри жахів». Тим не менше, приблизно половина його книг являють собою традиційні романи в вікторіанському стилі.
 12. Цікавий факт, що Брем Стокер ніколи не був у Трансільванії, але для написання «Дракули» він ретельно збирав інформацію про цієї місцевості протягом 7 років.
 13. Ставши знаменитим, Стокер познайомився зі своїм співвітчизником Артуром Конаном Дойлем.
 14. Згідно із заповітом Брема Стокера після смерті його тіло було кремовано. Його урна з прахом зберігається в одному з лондонських колумбаріїв.

Це були найцікавіші факти про Брема Стокера. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соцмережах. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про великих людей – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *