Цікаві факти про Черчілля

Цікаві факти про Черчілля

Цікаві факти про Черчілля – це чудова можливість дізнатися більше про один з найяскравіших політичних лідерів 20 століття. Більшість жителів Великобританії вважають Вінстона Черчілля найбільшим політиком в історії країни.

За своє життя він досяг великих успіхів при тому, що у нього були і серйозні помилки, про яких він жалкував до кінця днів.

Отже, перед вами найцікавіші факти про Черчілля.

19 цікавих фактів про Черчілля

 1. Уїнстон Черчилль (1874-1965) – прем’єр-міністр Великобританії, військовослужбовець, журналіст і письменник.
 2. В юності Черчілль не виявляв особливих успіхів у навчанні, внаслідок чого батько вважав його тупицею.
 3. У дитинстві Уїнстон неодноразово піддавався різного роду покаранням за жахливу поведінку.
 4. Цікавий факт, що за словами Черчілля самим близьким для нього людиною була няня, яка приділяла його виховання найбільшу кількість часу.
 5. В молодості Уїнстон Черчілль був учасником багатьох боїв, в боях виявляв нечувану хоробрість. Він встиг повоювати в Європі, Південній Америці, Азії та Африці.
 6. У 1953 р. Черчілль удостоївся Нобелівської премії з літератури.
 7. Чи знаєте ви, що політик володів феноменальною пам’яттю, внаслідок чого, наприклад, досконало знав твори Вільяма Шекспіра (див. цікаві факти про Шекспіра).
 8. Виявляється, Черчілль був непоганим каменярем, в результаті чого він власноруч збудував чимало споруд у своєму маєтку.
 9. Протягом усього життя Уїнстон Черчілль курив дуже багато сигар. Він практично ніколи не розлучався з сигарою, тримаючи її в роті чи в руках.
 10. Цікаво, що Черчілль також любив випити. Пізніше його особиста медсестра казала, що політик щодня випивав келих шампанського, стільки ж віскі і трохи бренді.
 11. Черчілль володів унікальною особливістю – він міг засипати практично миттєво.
 12. Уїнстон Черчілль захоплювався живописом і сам добре малював. За своє життя він написав понад 500 картин.
 13. Всі свої промови Черчілль писав самостійно.
 14. У своєму будинку Черчілль зберігав «про запас» кілька тисяч сигар.
 15. Цікавий факт, що одного разу в Африці Черчілль потрапив у полон, однак пізніше йому вдалося втекти.
 16. У 1901 р. Уїнстон Черчілль був посвячений у масони. Він полягав у ложах «Стадхольм» і Розмарі».
 17. Коли Черчилля поцікавилися, як він ставиться до демократії, політик сказав: «Демократія є найгіршою формою правління, якщо не вважати всіх інших».
 18. Вінстон Черчілль був далекий від спорту. Як-то раз його попросили прокоментувати секрет свого довголіття. На це він відповів: «Я завжди дотримувався правила: не біжи, якщо можеш стояти; не стій, якщо можеш сидіти; не сиди, якщо можеш лежати».
 19. Черчілль помер від інсульту у віці 90 років. Його похорони стали найбільшими за масштабом державними похоронами за всю історію Британії.

Це були найцікавіші факти про Черчілля. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соцмережах. Якщо ви взагалі любите цікаві факти з життя великих людей – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code