Цікаві факти про Дебюссі

Цікаві факти про Дебюссі

Цікаві факти про Дебюссі розкажуть вам про особисте життя композитора і його досягнень на музичному Олімпі. Адже він є одним з найяскравіших представником музичного імпресіонізму.

Крім цього Клод Дебюссі був талановитим диригентом і музичним критиком, користуються великим авторитетом у суспільстві. Далі ми розглянемо найцікавіші факти з життя Дебюссі.

11 цікавих фактів про Дебюссі

 1. Дебюссі отримав прекрасну музичну освіту, маючи на руках 2 червоних диплома.
 2. В молодості Дебюссі відправився в Росію, де відвідав чимало міст. Цікавий факт, що він відчув справжній захват почувши музику місцевих циган.
 3. У 17-річному віці Дебюссі давав уроки музики Надії фон Мекк, майбутньої покровительці Петра Ілліча Чайковського.
 4. Чи знаєте ви, що композитор жодного разу в житті не був присутній на своїх постановках опер?
 5. Об’ємні твори Дебюссі, в числі яких і «Падіння будинку Ешер», часто залишалися незавершеними. А все тільки тому, що музикант втрачав до них інтерес.
 6. Найбільше Дебюссі подобалося творчість Ріхарда Вагнера.
 7. В житті Дебюссі було чимало коханок. Дві з них скоїли самогубства після того, як композитор вирішив з ними розлучитися.
 8. Цікавий факт, що Дебюссі періодично виходив на вулицю в домашньому взутті, не переживаючи про те, що можуть подумати про нього навколишні.
 9. Протягом усього життя Дебюссі відчував гостру потребу в грошах. Цікаво, що навіть в день свого весілля він давав вранці уроки музики, щоб на виручені кошти придбати частування для гостей.
 10. Творчість Дебюссі заклало фундамент для нового музичного жанру – імпресіонізму. Варто відзначити, що перші його твори, написані в цьому стилі, піддавалися жорсткій критиці.
 11. В честь Дебюссі був названий астероїд (4492).

Це була найцікавіша інформація про Дебюссі. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соцмережах. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про великих людей – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *