Цікаві факти про Кот Д'івуар

Цікаві факти про Кот Д’івуар

Цікаві факти про Кот Д’івуар – це чудова можливість дізнатися більше про Західну Африку. Тут відзначається жаркий клімат з часто йдуть дощі. Держава не може похвалитися якоюсь економічною стабільністю, внаслідок чого переважна частина жителів живуть у бідності.

Отже, перед вами найцікавіші факти про Республіку Кот Д’івуар.

12 цікавих фактів про Кот Д’івуар

 1. Кот Д’івуар здобув незалежність від Франції у 1960 р.
 2. Офіційною мовою Кот Д’івуару є французька, однак тут також поширені такі мови, як баулі, бете і дьюла (див. цікаві факти про мови).
 3. Девіз республіки: «Єдність, дисципліна і праця».
 4. На території Кот Д’івуару проживають представники 60 різних національностей.
 5. До 1986 р. країна називалася «Берегом Слонової Кістки». Проте місцева влада наполягла на тому, що назва їхньої держави не повинно підлягати перекладу. Варто відзначити, що «Берег Слонової Кістки», в перекладі з французької, власне і означає – «Кот-Д’івуар».
 6. Цікавий факт, що в Кот Д’івуар знаходяться запаси нафти, газу, алмазів, міді, золота, нікелю та інших природних ресурсів.
 7. У Кот Д’івуарі майже відсутній інтернет. В місті Абіджан відкрито кілька інтернет-кафе, де жителі можуть скористатися послугами всесвітньої павутини.
 8. Тут розташовується безліч національних парків, включаючи парк Таї, який знаходиться в списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
 9. Кожен 4-й івуарієць з 100 заражений ВІЛ.
 10. Станом на сьогодні, Кот-Д’івуар відноситься до числа головних експортерів ананасів в Росію (див. цікаві факти про Росію).
 11. Кот Д’івуар є релігійно розділеним державою, де 39% громадян сповідують іслам, 33% – християнство, 11% – місцеві вірування, а 17% відносять себе до атеїстів.
 12. У лісах Кот Д’івуару виростає приблизно 600 видів дерев.

Це були найцікавіші факти про Кот-Д’івуар. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею з друзями. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про міста і країни – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *