Цікаві факти про Крістен Стюарт

Цікаві факти про Крістен Стюарт

Цікаві факти про Крістен Стюарт – це чудова можливість дізнатися більше про голлівудських актрис. Кінорежисери всього світу мріють працювати зі Стюарт, оскільки вона володіє безперечним талантом і природною красою. Крім цього дівчина залишається незалежною щодо манер і стилю одягу.

Отже, перед вами найцікавіші факти про Крістен Стюарт.

24 цікаві факти про Крістен Стюарт

 1. Крістен Стюарт (р. 1990) – американська актриса і режисер.
 2. У Крістен є 3 брата – один рідний і двоє зведених, усиновлених її батьками.
 3. Стюарт подобається подорожувати. При цьому вона неодноразово заявляла, що мріє відвідати Росію (див. цікаві факти про РФ).
 4. Чи знаєте ви, що мати і батько Крістен Стюарт вже довгий час працюють в галузі кіноіндустрії? Вони зіграли чималу роль в тому, щоб їх дочка стала кіноактрисою.
 5. Одного разу, коли 8-річна Стюарт грала в одному з шкільних спектаклів, її випадково помітив голлівудський агент, який був вражений талантом дівчинки. Він відразу ж зв’язався з батьками Крістен, запропонувавши їм свою співпрацю.
 6. Цікаво, що спочатку батько й мати Крістен не дуже хотіли, щоб їх дочка стала актрисою, розуміючи наскільки важка акторська праця. Однак побачивши завзятість дівчинки, вони почали підтримувати її у всьому.
 7. Цікавий факт, що вперше на ТБ Крістен Стюарт з’явилася у віці 9 років, зігравши в одному телеспектаклі.
 8. Перша слава до Стюарт прийшла, коли вона знялася у фільмі «Безпека речей». На той момент їй ледь виповнилося 11 років.
 9. З часом у Крістен з’явилися проблеми у спілкуванні з однокласниками. З цієї причини вона кинула школу після 8 класу, продовживши навчання на дому.
 10. Шкільний атестат Крістен Стюарт отримала лише у віці 19 років, будучи вже популярною кіноактрисою.
 11. Стюарт тримає у своєму будинку волкособа – гібрид вовка та собаки (див. цікаві факти про собак).
 12. Після прем’єри першої частини «Сутінків» на дівчину звалилася світова слава і визнання.
 13. Дивно, що Крістен абсолютно не цікава вампірська тематика. В першу чергу її захоплює класична американська література.
 14. Стюарт негативно ставиться до суконь і високих підборів, віддаючи перевагу джинсам і спортивного взуття.
 15. З Робертом Паттінсоном актриса почала зустрічатися в період зйомок «Сутінків». Пара вже планувала одружитися, проте незабаром їх почуття охололи, і вони вирішили розлучитися.
 16. Крістен Стюарт не приховує того, що є бісексуалкою.
 17. Цікавий факт, що у 2010 та 2012 роках видавництво «Forbes» назвало Крістен Стюарт найбільш високооплачуваною актрисою.
 18. Був випадок, коли на кінофестивалі в Каннах Крістен стала ініціатором гучного скандалу. Він почався після того, як дівчина зняла взуття і босоніж пішла по червоній доріжці. Згідно з правилами, на даній церемонії всі жінки повинні носити підбори, однак Стюарт порахувала це вимога несправедливим.
 19. Улюбленими музичними групами Крістен є «Nirvana» і «Led Zeppelin».
 20. Чи знаєте ви, що Стюарт вміє грати на гітарі, а також володіє хорошими вокальними здібностями?
 21. Крістен Стюарт стала першою актрисою в Америці (див. цікаві факти про США), яка удостоїлася почесної французької кінопремії «Сезар».
 22. У 20-річному віці Стюарт вручили спеціальну нагороду «BAFTA», в номінації «Висхідна зірка».
 23. Фільми, в яких брала участь Крістен, в загальній складності зібрали в прокаті близько $4,5 млрд.
 24. У 2017 р. актрису запросили до Академії кінематографічних мистецтв і наук.

Це були найцікавіші факти про Крістен Стюарт. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соцмережах. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про великих людей – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *