Цікаві факти про лісових тварин

Цікаві факти про лісових тварин

Цікаві факти про лісових тварин – це прекрасна можливість дізнатися більше про те, де і як живуть «брати наші менші». На відміну від домашніх тварин, лісовим звірам доводиться щодня шукати для себе їжу. Крім цього їм слід побоюватися, щоб і самим не бути з’їденими.

Отже, перед вами найцікавіші факти про лісових тварин.

12 цікавих фактів про лісових тварин

 1. Волків можна зустріти майже у всіх різновидах лісових масивів.
 2. Лісові коти живуть в тих лісах, де немає нестачі у кроликів, зайців і птахів, влаштовують свої гнізда на землі. Вони ведуть одиночний спосіб життя і намагаються не наближатися до населених пунктів.
 3. Лісова куниця, на відміну від своєї родички – кам’яної куниці, уникає людських селищ. В основному тварини віддають перевагу знаходиться на деревах. Цікавий факт, що під час лазіння по гілках вони можуть розгортати свої ступні на 180⁰.
 4. Мало кому відомо, що існують лісові миші. Ці гризуни в більшості випадків зустрічаються у мішаних лісах, вживаючи як рослинну, так і тваринну їжу.
 5. У зайців задні лапи мають різну довжину, унаслідок чого вони бігають, петляючи зі сторони в сторону. Завдяки цьому хижакам стає набагато складніше їх зловити.
 6. Лисиці є дуже хитрими лісовими тваринами. Наприклад, вони можуть довго лежати неподалік від мишачих нір (див. цікаві факти про мишей) прикидаючись мертвими. Дочекавшись появи гризунів, лисиці тут же нападають на них.
 7. Чи знаєте ви, що ведмеді люблять поласувати мурахами? Для цього вони просто просовують свою мову в мурашник і чекають, поки комахи обліплять його.
 8. Практично все своє життя лінивці проводять на деревах, спускаючись на землю тільки для справляння природних потреб. Цікаво, що вони вилазять вниз не частіше одного разу в тиждень.
 9. Найбільш поширеними лісовими звірами є різноманітні гризуни.
 10. Мешкають в лісових водоймах жаби на зиму зариваються в мул.
 11. Цікавий факт, що бобри починають готувати матеріали для будівництва своїх осель (хаток) ще восени.
 12. Їжаки не гинуть від укусів гадюк, а також від смертельних для людини доз миш’яку та інших подібних отрут.

Це були найцікавіші факти про лісових тварин. Якщо вам сподобалася ця статт, – поділіться нею з друзями. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про тварин – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *