Цікаві факти про Ніколя Теслу

Цікаві факти про Ніколя Теслу

Цікаві факти про Ніколя Теслу – це чудова можливість дізнатися більше про великих вчених і винахідників. За роки свого життя він придумав і сконструював безліч пристроїв, які працювали на змінному струмі. Крім цього, його знають, як одного з прихильників, які пропагують існування ефіру.

Отже, перед вами найцікавіші факти про Ніколя Теслу.

17 цікавих фактів про Ніколя Теслу

 1. Нікола Тесла (1856-1943) – сербський винахідник, учений, фізик, інженер і дослідник.
 2. Тесла зробив настільки величезний внесок у розвиток науки і техніки, що його називають «людиною, який винайшов 20-го століття».
 3. На честь Миколи Тесли названа одиниця вимірювання щільності магнітного потоку.
 4. Тесла неодноразово говорив, що спить на добу всього 2 години. Чи Так це було насправді, сказати важко, оскільки це не підтверджується ніякими достовірними фактами.
 5. Учений ніколи не перебував у шлюбі. Він вважав, що сімейне життя не дозволить йому повною мірою займатися наукою.
 6. До того, як в Америці (див. цікаві факти про США) набув чинності сухий закон, Нікола Тесла щодня вживав віскі.
 7. У Тесли був строгий розпорядок дня, якого він завжди прагнув дотримуватися. Крім цього, він стежив за своїм зовнішнім виглядом, одягаючись в модні наряди.
 8. Нікола Тесла ніколи не мав свого житла. Протягом усього життя він перебував або в лабораторіях, або у номерах готелів.
 9. Винахідник випробовував панічний страх перед мікробами. З цієї причини він часто мити руки і вимагав від співробітників готелів, щоб в його номері було не менше 20 чистих рушників щодня. Також Тесла робив все можливе, щоб не стосуватися людей.
 10. Цікавий факт, що в останні роки життя Нікола Тесла уникав вживання м’яса і риби. У його раціоні в основному були хліб, мед, молоко та овочеві соки.
 11. Багато авторитетні вчені вважають, що саме Тесла є винахідником радіо.
 12. Тесла приділяв багато часу читання та запам’ятовування різних фактів. Цікаво, що він мав фотографічною пам’яттю.
 13. Чи знаєте ви, що Нікола Тесла був прекрасним більярдистом?
 14. Вчений був прихильником і популяризатором контролю народжуваності.
 15. Тесла рахував свої кроки при ходьбі, обсяг тарілок з супом, чашок з кавою (див. цікаві факти про каву) і шматків їжі. Коли у нього не виходило це зробити, їжа не приносила йому задоволення. З цієї причини він любив обідати один.
 16. В Америці, в Кремнієвій долині, встановлено пам’ятник Теслі. Монумент унікальний тим, що він також використовується для роздачі безкоштовного «Wi-Fi».
 17. Теслу дуже дратували жіночі сережки.

Це були найцікавіші факти про Ніколя Теслу. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соцмережах. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про великих людей – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *