Цікаві факти про татуювання

Цікаві факти про татуювання

У просторіччі татуювання часто називають наколками. Татуювання на тілі являє собою процедуру, при якій відбувається травмування шкірного покриву з внесенням в дерму фарбувального пігменту. Раніше до наколкам особливо часто вдавалися укладені і представники кримінального світу.

Пропонуємо вашій увазі цікаві факти про татуювання.

14 цікавих фактів про татуювання

 1. У період 1961-1997 рр. у Нью-Йорку було заборонено робити татуювання.
 2. Цікавий факт, що так званих «тимчасових татуювань» не існує.
 3. Повністю позбутися від татуювання майже нереально. На тілі все одно залишаться шрами або видимі плями.
 4. Татуювання відіграють важливу роль при пошуку злочинців, що істотно полегшує роботу правоохоронним органам.
 5. В англійській мові слово татуювання з’явилося завдяки видатному мандрівникові-досліднику Джеймсу Куку (див. цікаві факти про Кука). Він використовував це слово при описі звітів про навколосвітні подорожі.
 6. У племені маорі, проживає в Новій Зеландії, татуювання мають сакральне значення. При цьому дикуни роблять на своїх тілах надрізи спеціальним зубилом. Подібні надрізи покривають майже все тіло, включаючи обличчя. Жінки спотворюють подібними наколками свої губи і підборіддя.
 7. Чи знаєте ви, що в період 17-19 ст. в Китаї злочинцям робили наколки як покарання?
 8. Слово «тату» взято з полінезійської мови, де воно означає «малюнок».
 9. Нанесення татуювання на тіло відноситься до числа мусульманських гріхів.
 10. Татуювання з використанням парафениленодиамина можуть викликати алергічні реакції або екзему.
 11. В Японії (див. цікаві факти про Японію) людям з татуюваннями закритий вхід у багато закладу.
 12. Останні сучасні дослідження допомогли встановити, що застосовується для тату фарбі міститься велика кількість шкідливих речовин. Приміром, в червоній – ртутний сульфід, в інших відтінках – титан, хром, свинець і кадмій. Найбільш небезпечною вважається синя, де містяться кобальт і алюміній.
 13. У минулому столітті чимало людей наколювали на своїх грудях татуювання зі Сталіним. Таким чином люди вважали, що їх не будуть розстрілювати, оскільки солдати нібито не наважаться стріляти в «Вождя народу». Тим не менш, подібні наколки їх не рятували від репресій.
 14. Наносячи татуювання на тіло погано обробленої голкою можна заразитися невиліковними захворюваннями, такими як гепатит, СНІД або ВІЛ. І хоча відсоток ймовірності зараження невеликий, він все ж є.

Це були найцікавіші факти про татуювання. Якщо вам сподобалася ця стаття, чи ви взагалі любите різні цікаві факти – поділіться нею з друзями та підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *