Цікаві факти про Євробачення

Цікаві факти про Євробачення

Цікаві факти про Євробачення – це чудова можливість дізнатися більше про міжнародні фестивалі. У ньому беруть участь співаки та співачки з різних країн Європи. При цьому за музичним конкурсом уважно спостерігають не тільки європейці, а й мешканці інших континентів.

Отже, перед вами найцікавіші факти про Євробачення.

15 цікавих фактів про Євробачення

 1. Перше Євробачення було проведено ще в 1956 р., при цьому кожна країна-учасник виставляла по 2 виконавця. В тому році перемогу здобула Швейцарія.
 2. Чи знаєте ви, що представники Іспанії, Великобританії, Франції, Німеччини та Італії (див. цікаві факти про Італію) автоматично проходять у фінал Євробачення? А все тому, що ці країни є засновниками конкурсу.
 3. Євробачення завжди проводиться у прямому ефірі.
 4. За правилами фестивалю, кількість виконавців на сцені не повинна перевищувати 6 осіб.
 5. Найчастіше Євробачення проходило в Британії – 8 разів.
 6. Цікавий факт, що англійський співак Джонні Логан є єдиним виконавцем в історії конкурсу, якому вдалося двічі здобути перемогу на Євробаченні.
 7. Пісні на Євробаченні можуть бути тільки новими, внаслідок чого на фестиваль забороняється заявляти пісню, комерційний реліз якої відбувся до 1 вересня попереднього року.
 8. Тривалість пісні кожного артиста не повинна перевищувати 3-х хвилин.
 9. Цікаво, що правила Євробачення не забороняють виконавцю представляти ту чи іншу державу, навіть якщо він не є її громадянином.
 10. У 2015 р. вперше в історії музичного конкурсу була допущена країна не Європи. Нею стала Австралія, яка зайняла в тому році 2 місце (див. цікаві факти про Австралію).
 11. Наймолодшій учасниці Євробачення було всього 13 років. Варто зазначити, що станом на сьогодні у фестивалі не можуть брати участь артисти молодше 16 років.
 12. Чи знаєте ви, що під час виступів артистів забороняється використовувати яких-небудь тварин?
 13. Найчастіше на Євробаченні перемагали представники Великобританії, а найрідше – Португалії.
 14. Серед всіх російських співаків, які брали участь у Євробаченні, найгірший результат показав Філіп Кіркоров, який зайняв 17 місце. Це сталося в 1995 р.
 15. СРСР жодного разу не брав участь в Євробаченні.

Це були найцікавіші факти про Євробачення. Якщо вам сподобалася ця стаття, чи ви взагалі любите різні цікаві факти – поділіться нею з друзями та підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *