У чому відмінності смарт-годинниів і фітнес-браслетів

Знати точну кількість кроків в день або спалюваних калорій, серцебиття або контролювати сон — такими функціями володіють як смарт-годинник, так і фітнес-браслети. Розповімо, чим вони відрізняються.

Функції гаджетів

Часи, коли годинник показував тільки дату і час, давно пройшли. За допомогою фітнес-браслетів або годин можна дізнатися значно більше інформації.

Які функції пропонують спортивні браслети і фітнес-годинник:

 • крокомір (кількість пройдених кроків або відстань у кілометрах);
 • кількість спалених калорій;
 • серцебиття;
 • тривалість щоденних занять в хвилинах;
 • повідомлення в разі тривалого періоду бездіяльності (нагадування про рух).
 • початок діяльності і дані про це (вимірювання інформації, специфічної для типи руху, наприклад, темп на кілометр);
 • sleep tracker;
 • барометр;
 • компас;
 • GPS;
 • повідомлення (підключивши його до мобільного телефону через Bluetooth, можна запускати повідомлення про нові повідомлення, дзвінки, електронні листи тощо);
 • калькулятор (щоб записувати кількість повторень);
 • різноманітність функціональних можливостей та інформації, пропонованих в залежності від бренду та продукту.

При покупці потрібно знати, чим відрізняються смарт-годинник від фітнес-браслетів, щоб не робити помилок. Слід подумати про функції, які будуть використані.

Якщо потрібен гаджет для занять спортом і певної базової інформації про фізичних вправах (серцебиття, тривалість активності, спалені калорії і т. д.) або просто хочете записати показники організму під час занять і оцінити їх пізніше, виберіть фітнес-браслет.

Щоб використовувати годинник не тільки для спортивних цілей, виберіть смарт-годинник. Звичайно, їх ціни розрізняються в залежності від того, що гаджет пропонує.

Відмінності в моделях

Тільки експерти можуть розповісти про всі переваги і недоліки кожного гаджета. Якщо нічого не розумієте в цьому, то довіртеся консультантів у магазині. Щоб зрозуміти, чим відрізняються смарт-годинник від фітнес-браслетів, потрібно виділити основні характеристики:

 1. Смарт-години, крім спортивних функцій, пропонують додаткові завдяки підключенню через Bluetooth або Wi-Fi — відправка повідомлень, інформація про погоду, перевірка рівня стресу, дихання і т. д. Також у них досить великий екран.
 2. Фітнес-браслети розташовують невеликою кількістю функцій, які націлені тільки на спортивні потреби. Екран часто маленький і виглядає як дисплей, де відображаються різні параметри.

Відмінності чітко виділяються, але для більшості споживачів вони не мають великого значення. Тому, купивши фітнес-браслет, багато розчаровуються, так як очікують більшого.

Смарт-годинник, в свою чергу, можуть дозволити собі небагато, так як якісні моделі коштують недешево. У цьому плані потрібно заздалегідь оцінити можливості та потреби. Зіставивши всі фактори, можна прийти до правильного рішення.

Кращі фітнес-браслети

На даний момент існує величезна різноманітність моделей, які відрізняються за характеристиками, цінами і іншими параметрами.

Щоб не зробити помилку при покупці зверніть увагу на наступні варіанти:

 1. FitBit Flex браслет – хороший вибір для тих, хто хоче компактний гаджет, без громіздкого екрану і за розумною ціною. Він вимірює кроки, кілометри, що спалюються калорії і контролює сон.
 2. Браслет Garmin vivoSmart 4 Optic відстежує всю вищевказану інформацію, а також рівень стресу і може відправляти повідомлення на мобільний телефон.
 3. Fitbit Charge 3 браслет має невеликий екран, на якому відображається основна інформація. Він водонепроникний, а крім вимірювання кроків, миль, калорій і моніторингу сну, дозволяє встановити активність людини, щоб контролювати пов’язану з нею інформацію.

Наявність смарт-годин вирішує багато питань, але не всім зручно користуватися такими гаджетами, тим більше вони дорожче в кілька разів.

Якщо вам не хочеться переплачувати і потрібно пристрій тільки для контролю за показниками тіла під час тренувань, фітнес-браслет буде правильним рішенням.

Розуміючи, чим відрізняються смарт-годинник від фітнес-браслетів для спорту, вдасться вибрати оптимальний пристрій. Популярність новомодних гаджетів з кожним роком зростає, але потрібно розуміти, що фітнес-браслет – це повноцінний медичний пристрій.

Якщо у людини проблеми зі здоров’ям, але він хоче займатися спортом або йому потрібен постійний контроль ритму серця, то придбання такого пристрою буде вірним рішенням. Звичайно, краще вибирати смарт-годинник, так як там ширше функціональність.

Підводячи підсумки

 1. Фітнес-браслет має обмежений набір функцій, призначений тільки для спортивних занять.
 2. Смарт-годинник нагадують унікальний гаджет, який за функціональністю не поступається навіть смартфонам. Мають великі розміри і коштують дорожче.
 3. Смарт-годинник можна використовувати цілодобово як аксесуар, браслети – тільки під час фізичної активності.
 4. Рекомендується вибирати моделі відомих виробників, так як бюджетні варіанти мають низькі показники якості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *