“Укрпошта “”вибила” у Кабміну підвищення тарифу на доставку пенсії

Тариф в середньому збільшиться на 11%

“Укрпошта” продовжить забезпечувати 3,5 млн пенсіонерів своєчасною доставкою пенсій додому. Компромісне рішення щодо тарифів на доставку Кабінет Міністрів затвердив на засіданні в середу, 31 Березня.

“Сьогодні” Укрпошта ” обслуговує 3,5 млн пенсіонерів, які отримують пенсії готівкою вдома. Вони проживають в селах, селищах і містах, де немає жодного відділення банку або навіть банкомату. Всього по Україні таких населених пунктів більше 27 000, а в цілому в них проживає близько 13 млн громадян. В умовах карантину “Укрпошта” продовжує забезпечувати українців своєчасною доставкою пенсій, а також ліків, продуктів харчування та інших замовлень. І надалі буде це робити. Уряд знайшов компромісне рішення, яке дозволить це забезпечити”, – зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За його словами, діючі тарифи на виплату і доставку пенсій і грошової допомоги, затверджені Постановою Уряду в грудні 2019 року, вже не покривають фактичні витрати компанії, необхідні для надання цих послуг. Тому для забезпечення належної роботи “Укрпошти” змінами до цієї постанови пропонується збільшити з 1 квітня поточного року тарифи в місті з 1,15% до 1,3%, а в селі та селищах міського типу з 2,3% до 2,65% від суми виплати.

“Це дозволить “Укрпошті” забезпечити своєчасну доставку пенсій, а також зберегти робочі місця для 10 тисяч листонош”, – підсумував міністр.

Генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський також прокоментував цю новину.

“Укрпошта” продовжить доставляти пенсії по всій території нашої країни до кінця 2021 року. Тариф в середньому збільшиться на 11%, і це дасть можливість 3,5 мільйонам пенсіонерів і більше 65 000 співробітників нашої компанії сьогодні спати трохи спокійніше”, – написав він.

Компанія “Укрпошта” відтепер приймає електронні документи в додатку” Дія ” для отримання посилок з післяплатою від 5000 грн і поштових переказів. Як повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, раніше, щоб це зробити, потрібно було йти у відділення із заздалегідь зробленими копіями паперових документів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *