Успішно поєднувати роботу і дім — міф чи реальність

Жінка — берегиня сімейного вогнища. Жінка виховує дітей, доглядає за чоловіком, готує, пере і збирається. Чоловік приходить додому втомлений з роботи, а на столі вже чекає вечеря — ось головна заслуга жінки. Після всіх домашніх справ не вистачає часу ні на себе, ні на роботу.

Але давайте розберемося, чи хочуть жінки взагалі працювати? За результатами опитування з’ясувалося, що 57% представниць прекрасної статі хочуть влаштувати кар’єру, а 43% — сидіти вдома і виховувати дітей.

А якщо поєднувати кар’єру і будинок? Адже зовсім необов’язково влаштовуватися на 8-годинний робочий день і приходити додому без сил. У сучасному світі існує величезна кількість видів діяльності, які займають всього декілька годин в день.

Звичайно, найпростішим варіантом буде зайнятися фрілансом. Але далеко не кожна дівчина готова працювати на себе. До того ж у більшості випадків фрілансери спочатку вміють або програмувати, або створювати сайти, або малювати. Список великий, але всі навички повинні мати під собою багато досвіду роботи. Що ж робити, якщо немає досвіду?

Успішна жінка

Хорошим рішенням буде вакансії часткової зайнятості. Зазвичай неповний день працюють продавці–консультанти, менеджери з продажів, фахівці по залученню клієнтів, покоївки, оператори і так далі. Хоча це не найпрестижніші професії, але погодьтеся, якщо гроші платять, чому б і ні.

Якщо ж ви все–таки вирішили почати кар’єру, але не знаєте, з чого почати, не падайте духом. Ми підготували підготував список професій, які сподобаються будь–якій сучасній жінці.

  1. Дизайнер
    Дизайнери потрібні скрізь — від створення меблів до проектування web-сайтів. Виберіть будь–яку спрямованість і розвивайтеся в ній. По суті все, що вам потрібно, це знання дизайнерських програм та наявність багатої уяви.
  2. Майстер манікюру, педикюру та макіяжу. Справжні професіонали макіяжу та манікюру творять шедеври з допомогою пензликів і спонжиків. Для того, щоб навчитися мейкапу, не потрібна освіта. Усім необхідним навичкам навчаються на курсах або самостійно.
  3. Фотограф. Творчість завжди була жіночої стихією. Що може бути краще — взяти в руки фотоапарат і зняти найяскравіші моменти. До того ж фотографи досить добре заробляють.

    Можна поєднувати роботу і виховання дитини
  4. Адміністратор свят. Ось в чому у жінок точно є смак — так це в проведенні урочистостей і свят. Прекрасні дами точно знають, яка річ де краще всього виглядає, що має прикрашати стіл і які стрічки підходять до квітів у вазах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *