ВНЖ, ПМЖ і громадянство Іспанії

Віза інвестора, підприємця (Golden visa)

Іноземні громадяни, які мають намір іммігрувати в Іспанію з метою інвестування своїх капіталовкладень, або для того, щоб придбати нерухомість в Іспанії можуть відкривати довгострокову національну візу (віза D) для отримання ВНЖ в Іспанії.

Способи отримання Золотої візи в Іспанії:

 1. Покупка нерухомості та/або земельної ділянки (від 500 000 євро.)
 2. Інвестиції в економіку (від 1 мільйона євро)
 3. Відкриття підприємства та створення робочих місць

ВНП в Іспанії — Фінансово-незалежні іноземці

Ця категорія є видом на проживання без права на роботу/ведення підприємницької діяльності. Однією з основних вимог є необхідність підтвердити наявність коштів, достатніх для нормального рівня проживання, включаючи членів сім’ї заявника, протягом усього періоду передбачуваного проживання в Іспанії, без здійснення трудової діяльності.

Робоча імміграція в Іспанію

Внутрішньокорпоративний перевід співробітника

Ця категорія для іноземних громадян, які переїжджають до Іспанії в складі міжнародних компаній, або з метою професійної підготовки, або працюють в компанії або групі компаній, створених в Іспанії або в іншій країні.

Висококваліфіковані фахівці

Ця категорія для іноземних громадян, здатних займати керівні посади в іспанських компаніях і відповідних необхідним вимогам з освіти, досвіду і професійним навичкам.

Блакитна карта Євросоюзу (ЄС Blue Card)

Іноземець може отримати право на проживання на підставі отримання Блакитної карти «ЄU Blue Card», якщо він відповідає загальним вимогам імміграційного законодавства за умовами програми Блакитна карта ЄС:

Податковий резидент Іспанії

Ставши податковим резидентом Іспанії, Ви маєте можливість отримати унікальну податкову пільгу за принципом Non Domiclied Resident.

Крім того, особливістю економіки та податкової системи Королівства Іспанії є те, що в Іспанії входять різні автономні округи з особливим податковим статусом, або з різними податковими ставками в залежності від регіону.

Таким особливим податковим статусом користуються Канарські Острови. У 2000 році Європейська комісія присвоїла Канарським Островам статус особливої економічної зони-Zona Especial Canaria.

Возз’єднання сім’ї в Іспанії

Члени сімей громадян Іспанії та інших країн ЄС, а також іноземців, які законно проживають на території країни, можуть іммігрувати до Іспанії на цій підставі.

Члени сім’ї, які мають право на возз’єднання:

 • чоловік (дружина);
 • неповнолітні діти і діти чоловіка (дружини), в тому числі прийомні;
 • члени сім’ї, які об’єктивно не в змозі самостійно піклуватися про себе через стан здоров’я, і знаходяться під опікою;
 • батьки і батьки чоловіка (дружини), матеріально залежать від заявника і старше 65 років, при наявності місця проживання в Іспанії.

Наявність у складі копанні іспанських юристів, зробить процес возз’єднання сім’ї легким і максимально комфортним для Вас і Ваших близьких родичів.

Постійний вид на проживання в Іспанії

Після проживання на території Іспанії протягом п’яти років на законних підставах можна отримати постійний вид на проживання (Residencia de larga duracion), терміном на п’ять років, і який в подальшому можна продовжувати на такий же термін.

Як отримати громадянство Іспанії

Законодавство передбачає можливість отримати паспорт громадянина Іспанії:

 • на підставі походження, якщо один або обидва батьки є громадянами Іспанії;
 • на підставі народження на території Іспанії, за умови, що батьки невідомі або є особами без громадянства;
 • на підставі шлюбу з громадянином Іспанії (право на отримання громадянства набувається після року проживання в Іспанії в шлюбі);
 • натуралізація — в загальному порядку можлива через 10 років законного проживання в Іспанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *