Дерево в інтер'єрі вітальні

Використання дерева в сучасному інтер’єрі вітальні

Споконвіку дерево було основним матеріалом для оформлення житла. У цієї природної сировини є унікальні переваги, які дозволяють йому зберігати актуальність і в наші дні. Сьогоднішні технології виробництва, обробки надають дереву відмінні технічні показники. Можна застосовувати в оформленні кухонь, холів і навіть ванни. Але найчастіше зараз використовується дерево в інтер’єрі вітальні. Таке рішення дозволяє поєднати респектабельність і комфортність, відповідність моді.

Дерево в оформленні вітальні

Інтер’єр сучасної вітальні включає елементи з самих різних матеріалів. В оформленні використовується пластик і скло, метали і кераміка. Задавати тон, формувати стиль, матеріал, якому віддаються явні пріоритети. Якщо у вітальні в інтер’єрі дерево грає головну роль, йому забезпечується:

 • тепла затишна атмосфера;
 • максимальна комфортність та екологічна безпека;
 • солідний, презентабельний вигляд;
 • відповідність модним трендам.
дерево в інтер'єрі вітальні
Дерево в інтер’єрі вітальні створює затишну атмосферу

Ці особливості і забезпечують популярність такого дизайнерського рішення. Неймовірне тепло додають натуральні тоні деревини. Вони можуть бути світлими, темними, альо в будь-якому разі, створюється затишна, приємна обстановка, що розташовує до відпочинку. Досить глянути на фото оздоблення вітальні деревом, щоб переконатися комфортності таких приміщень. Важливим плюсом матеріалу є екологічна чистота, якої зараз приділяє увагу кожен сучасний споживач.

Вітальня з масиву дерева, паркетні підлоги гарантують респектабельність інтер’єру. Такі оформлення є самим популярними варіантом для презентабельних особняків, стильних квартир. Ці елементи інтер’єру вітає і сьогоднішня мода. Вона на перше місце в рейтингу виводить натуральні матеріали, дозволяючи сучасній людині стати ближче до природи.

дерево в інтер'єрі вітальні
Паркетна підлога гарантує респектабельність інтер’єру

Є у дерева ще одна важлива особливість. Доведена науковими дослідженнями здатність деревної структури позитивно впливати на людську психіку. Для сучасної людини, відчуває серйозні навантаження в динамічному ритмі життя, така кімната стані ефективним кабінетом для релаксації, зняття напруги.

Варіанти застосування дерева в інтер’єрі

У бажаючих зробити головним матеріалом дерево в інтер’єрі вітальні є величезна кількість варіантів. Ринок будівельних, оздоблювальних матеріалів, меблів не обмежує споживача, дозволяючи реалізувати будь-яку дизайнерську ідею. Вибір залежить від специфіки інтер’єру, побажань і можливостей. Прикрасять вітальню:

 • оздоблення деревом підлоги, стін, стелі;
 • дерев’яні меблі;
 • окремі елементи інтер’єру з дерева.
інтер'єр вітальні з дерева
Дерев’ні меблі добре поєднується з будь-якими матеріалами

Дерев’яні покриття підлоги в будь-якому інтер’єрному стилі є оптимальним варіантом. Такі матеріали особливо популярні в класиці, сільських напрямках. Але знайте хороші варіанти нескладно і для лофт, мінімалізму, інших ультрасучасних стилях. Текстура деревини внесення нотки затишку, дозволить насолоджуватися справжнім комфортом. Дерево відрізняється «доброзичливим характером», добре поєднується з будь-якими матеріалами. Така обробка стін дозволяє створити відмінний фон для меблів, текстилю, декоративних елементів.

інтер'єр вітальні з дерева
Деревина є оптимальним варіантом для будь-якого стилю

Для меблів у вітальню дерево є чудовим варіантом. У цій кімнаті створюються умови, які відповідають вимогам цього матеріалу. Він володіє високою міцністю, довговічністю, обрані вироби будуть виконувати призначення багато років, не втрачаючи якостей. В інтер’єр можна включити багато різних елементів з дерева. Наповнити атмосферу комфортом допоможуть рами для дзеркал і картин, панно, світильники та ін.

Дерев’яні підлоги

В інтер’єрному дизайні вітальні з дерева підлозі відводиться одна з головних функцій. Цей елемент оформлення стає фоном для меблів, текстилю, задає тон обстановці. Залежно від стилю можна використовувати паркет або масивну дошку. У цих видів покриттів є певні особливості. Застосування паркету доцільно, якщо інтер’єру потрібно забезпечити солідність, підкреслити респектабельність. Масивна дошка є джерелом комфорту, символом затишного домашнього вогнища.

інтер'єр вітальні під дерево
Дерево в інтер’єрі вітальні задає тон обстановці

Підлогові матеріали виготовляються з різного сировини, що забезпечує широку палітру відтінків, що дозволяє додати інтер’єру потрібний характер. Деревина має суттєві відмінності у вартості. Це дозволяє споживачеві орієнтуватися на фінансові можливості. Можна подивитися фото дерева в інтер’єрі віталень, визначитися з вибором оздоблення.

Незалежно від виду матеріалу, дерев’яні підлоги:

 • створювати в приміщенні комфортну атмосферу;
 • забезпечать додатковий захист від холоду;
 • захистять від сторонніх шумів;
 • багато років зберігати цілісність, естетичні показники.
інтер'єр вітальні під дерево
Дерев’яна підлога надає інтер’єру потрібний характер

Оздоблення стін з дерева

В інтернеті представлено багато фото оздоблення деревом віталень. Нескладно оцінити переваги такого способу. Кімната, стіни якої покриті цим матеріалом, огортає теплом, комфортом, викликає приємні відчуття. На цьому тлі вигідно виглядає меблі, текстильний декор дзеркала та ін. У магазинах уявлень великий асортимент настінного обробки:

 • вагонка,
 • євровагонка,
 • американка,
 • вагонка-штиль,
 • стругана дошка,
 • панелі,
 • імітація бруса,
 • блок-хаус та ін.
інтер'єр вітальні під дерево
Дерево в інтер’єрі вітальні

Різноманіття матеріалів дозволяє точно підібрати варіанти за стилем, відтінку, текстурі, додати інтер’єру бездоганний вигляд.

Дерево в оформленні стелі

Ці матеріали в обробці стель використовуються рідше. Якщо в кімнаті встановлена вітальня з масиву дерева, виконані підлоги із паркету, дошки, немає необхідності і в інших елементів повторювати такий прийом. Однак якщо деревина в інтер’єрі використовується в обмеженій кількості, можна застосовувати такі матеріали для стельового покриття.

дерево в інтер'єрі вітальні
Дерево в оформленні стелі

У класичних інтер’єрах в обробці може використовуватися вагонка, панелі, імітація бруса. У лофті, рустике з дерев’яного бруса створюються конструкції балок, що забезпечують оформленню самобутність, відповідність канонам стилю.

Стельові покриття з дерева частіше застосовуються в інтер’єрах заміських будинків, котеджів, чим забезпечують не тільки затишну атмосферу, але і додатковий теплозахист.

Імітації дерева в обробці, його переваги

Достоїнства натуральної деревини очевидні, але і недоліки у цього матеріалу є. Основним стримуючим фактором у виборі такої обробки є висока вартість. Але не тільки ціна зупиняє споживачів. Природний матеріал:

 • вимогливий до умов експлуатації;
 • потребує трудомісткому обслуговуванні;
 • обмежує у виборі.

У виробничому процесі передбачена просочення дерева водовідштовхувальними, антисептичними складами. Альо дотримання певних режимів температур, вологості все ж необхідно для збереження якостей матеріалу. Натуральний паркет потребує періодичного циклюванні, дошки, вагонку необхідно покривати захисними лаками.

дерево в інтер'єрі вітальні
Використовуйте практичні матеріали, що імітують натуральну деревину

Сучасні технології дозволили випускати велику кількість різних імітацій натуральної деревини. Ці оздоблювальні матеріали не мають недоліків, властивих природних аналогів. Вартість такої продукції доступна для широкого кола. Естетичні показники дизайну вітальні під дерево високі. Якісні матеріали ідеально імітують деревину, забезпечують тій же комфорт, затишок, презентабельність.

Оздоблювальні матеріали «під дерево» у вітальні

У сучасному асортименті можна знайте заміну будь-якого виду обробки з натуральної деревини. В дизайнах віталень під дерево найчастіше використовуються:

 • ламінат;
 • імітація бруса;
 • блок-хаус;
 • пластикові панелі;
 • екошпон.

Ламінат ставши одним з найпопулярніших підлогових матеріалів. В асортименті провідних виробників можна вибрати якісну імітацію паркету, паркетної мозаїки, масивної дошки. Пропонується багато видів «деревини», широка палітра відтінків. Покриття володіють відмінними естетичними показниками, довговічністю. Альо смороду не вимогливі до умов, не потребують складного догляду.

дерево в інтер'єрі вітальні
Ламінат є популярними підлоговим матеріалом

Імітації деревини дозволяють надати самобутність інтер’єру, не витрачаючи чималих коштів. Наприклад, блок-хаус перетворює приміщення в сучасній квартирі в затишну кімнату в бревенчатой хаті. Комфортну обстановку в модному сільському стилі забезпечує обробка з імітації бруса.

дерево в інтер'єрі вітальні
Пластикові панелі важко відрізнити від натуральної деревини

Панелі з пластика покривається ламінованою плівкою з малюнком деревної структури. На перший погляд складно відрізнити таку обробку від натуральної. Якісний дизайн вітальні під дерево забезпечує ідеальний результат. Альо витрати на таку обробку мінімальні, доступні широкому колу споживачів.

Дерев’яні меблі в інтер’єрі

Широке застосування дерева в меблях у вітальні обумовлено його ідеальною відповідністю специфіку цього приміщення. У залі відпочивають члени сім’ї, тут приймають гостей. Необхідна тепла приємна атмосфера, комфорт. З створенням таких умов цей природний матеріал ідеально справляється.

Меблі з дерева для вітальні випускаються у великому модельному ряду. Нескладно вибрати гарнітури, окремі предмети для маленької або просторої кімнати. Інтер’єри залів включають:

 • стінки;
 • журнальні столи;
 • тумби;
 • комоди;
 • шафи-купе та ін
інтер'єр вітальні з дерева
Меблі з дерева для вітальні

Кожен виробник пропонує колекції меблів з дерева для вітальні у класичних і сучасних стилях. В класиці гармонійно виглядають корпусні секційні моделі з посудными, закритими шафами, полицями. Для сучасних оформлень відмінним варіантом є модульні конструкції, що складаються з декількох елементів. Їх можна розташовувати за своїм розсудом, враховуючи специфіку інтер’єру, вимоги до зручності.

Завдяки великому асортименту можна вибрати меблі з дерева в вітальню в будь-якому стилі. У продукції є предмети з різьбленням, позолотою, витонченою фурнітурою, фільончастими дверцятами для класики, кантрі, провансу. У сучасних вітальнях з дерева лаконічний дизайн, стриманий. Головними оздобами є природна текстура і відтінок деревини.

інтер'єр вітальні з дерева
Вибрати меблі з дерева в вітальню в будь-якому стилі не складе труднощів

У виробництві використовуються інноваційні способи обробки, оздоблення. Найбільшою популярністю користуються меблі для вітальні з дерева штучно зістареного. Ці моделі дозволяють створювати атмосферу минулих епох. Зараз цей прийом є самим модним трендом.

Імітація дерева у меблів в вітальні

Вітальні з масиву дерева належать до елітної категорії. В більшості своїй такі вироби виготовляються за індивідуальними замовленнями. Ця меблі має високу вартість, доступна тільки споживачам з великими доходами.

Для того щоб зробити головним в інтер’єрі вітальні дерево, нині не обов’язково витрачати великі кошти. Імітації природного матеріалу використовуються не тільки в оздобленні, а й у виробництві меблів. Каркаси стінок, тумб, шаф створюються з міцних, довговічних панелей ДСП, ЛДСП, МДФ. В цілях створення якісної імітації вони покриваються:

 • ламінованою плівкою;
 • екошпоном;
 • натуральним шпоном.
інтер'єр вітальні з дерева
Меблі з ДСП практично не поступаються за красою дизайну дереву

У сучасному виробництві деревна текстура відтворюється з абсолютною точністю. За естетичними показниками така меблі практично не поступається за красою дизайну гостинним з дерева. Вироби володіють гідною міцністю, невибагливі до умов експлуатації.

Дерево у класичних інтер’єрах

Дерево в інтер’єрі вітальні в класичному стилі виглядає ідеально. Цей матеріал підкреслює всі достоїнства таких оформлень. Меблі або обробка з унікальною текстурою, природними відтінком підкреслює аристократичність, благородство, пріоритети традицій, сімейних устоїв. Класичний напрямок включає багато варіантів, запозичених у різних епохах, культурах. У них є величні, розкішні стилі:

 • ампір,
 • вікторіанський,
 • готика,
 • рококо,
 • квіти,
 • ренесанс.
інтер'єр вітальні з дерева
Дерево в інтер’єрі вітальні в класичному стилі виглядає ідеально.

У них використовується паркет, меблі, щедро прикрашена позолотою і різьбленням, вишуканою фурнітурою. Використовується дерево в інтер’єрі вітальні у вигляді масивних рам для дзеркал та картин, міжкімнатних дверей, віконних обрамлень.

До категорії класики належать і деякі види сільських стилів, які зараз користуються великою популярністю. У цю групу входять напрямки:

 • кантрі,
 • прованс,
 • скандинавський.
інтер'єр вітальні під дерево
Інтер’єр стилі прованс користується великою популярністю

І в цих стилях природними матеріалами відводиться основна роль. На сайтах представлено багато фото оздоблення деревом віталень в сільському затишному оформленні. Для таких інтер’єрів характерні підлогові покриття з масивної дошки, оздоблення стін імітацією бруса, меблі з фільончастими дверцятами, відкритими полицями. Химерною позолоти на предметах немає, але різьблення може бути гідною прикрасою.

Відмінно підходять для кантрі, провансу моделі з штучно зістареного дерева. Від них віє особливим затишком і теплом, які вітаються в цих стилях.

Використання дерева в сучасних інтер’єрах

Головним критерієм сучасних стилів є функціональність, що дозволяє людині користуватися комфортом, не витрачаючи багато часу на підтримання порядку. Пріоритети в таких оформленнях віддаються пластику, металу, скла. Альо і дерево в них може можуть застосовуватися досить широко.

Можна побачити на фото в інтер’єрах віталень дерево в обробці підлоги і стелі, предметах меблів, елементів декору. Матеріал застосовується в оформленні інтер’єрів в стилях:

 • модерн;
 • мінімалізм;
 • лофт;
 • еко та ін
інтер'єр вітальні під дерево
Дерево застосовується в оформленні інтер’єру в стилі модерн

Однією з рис модерну є використання природних відтінків, матеріалів. Деревина відмінно підходить для підлогових покриттів, оформлення меблів, арок та ін Причому в цьому напрямку перевага віддається імітацій. В галереях представлено багато варіантів дизайну вітальні під дерево в стилі модерн.

У мінімалізмі часто використовуються натуральні дерев’яні покриття або імітації деревини. Цей прийом дозволяє пом’якшити строгість стилю, надати комфортності. Ламінат, що імітує вибілений дуб, добре вписується в лофт. У цьому модному напрямку дерево використовується і в оформленні стелі. Балкові системи є однією з виразних рис таких інтер’єрів.

інтер'єр вітальні під дерево
Дерев’яна підлога прикрасити вітальню в стилі лофт

Для модного еко деревина є незамінним матеріалом. На фото дерево в інтер’єрі вітальні в цьому стилі представлено в різних варіантах обробки, меблевих гарнітурах, додаткових елементів декору. Завдяки відмінній сполучуваності з іншими матеріалами, можна створювати чимало гармонійних красивих комбінацій для додання унікальності, індивідуального характеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *