Як довго годувати грудьми

Як довго годувати грудьми?

Відтепер маленький малюк, найдорожча людина на планеті. Так хочеться подарувати йому всю тепло і турботу. Найголовніше, що на даний момент може дати малюкові новоспечена мама – це грудне молоко. Саме в ньому містяться всі необхідні для розвитку мікроелементи. Тільки ось по недосвідченості мама може не знати, як довго годувати грудьми.

Годування новонародженого

На сьогоднішній день кожна мама, яка вигодовує свого малюка грудьми до року, гідна найвищих похвал. За часів поганої екології, емансипації та інших факторів, це стає справжнім героїзмом. Молоді жінки стикаються з великою кількістю дезінформації по телебаченню, в інтернеті, різних друкованих ЗМІ.

Рекламні ролики гучно стверджують, що штучні молочні суміші за своїм складом можуть повністю замінити натуральний мамин продукт. Деякі джерела наполягають на тому, що молоко після року годування не несе ніякої користі малюкові, а тільки шкодить маминим грудям. Це в корені невірно. Навпаки, після року годування, воно стає більш жирним. У ньому підвищується рівень кальцію, вуглеводів, імуноглобулінів, вітамінів і мікроелементів. Діти, вигодувані таким способом, мають більш стійку психіку і набагато рідше хворіють.

Є плюси і для самої годуючої мами:

  • В період лактації репродуктивна система жінки відпочиває. Це допомагає не завагітніти.
  • Грудне годування довше двох років знижує ризик виникнення ракових захворювань грудей і яєчників.
  • Сприяє схудненню.

Як довго годувати грудьми

Як бачите, у виграші залишаються всі. Після 6 місяців рекомендується поступово вводити прикорм, груди у малюка на вимогу. Вона є не тільки корисною їжею, але і допомагає розвитку головного мозку і сприяє зміцненню нервової системи.

В ніжних обіймах дитині набагато легше заснути і просто заспокоїтися. Тому, до скількох років годувати груддю, питання риторичне. Краще задовольняти бажання новонародженого на першу вимогу. Принаймні, це набагато краще, ніж обманювати дитину порожньою соскою.

Навіть якщо навколишні кидають на вас нерозуміючі погляди з приводу того, до якого віку годувати дитину грудьми, ні в якому разі не звертайте на них ніякої уваги. Це чарівний час, проведений з коханим чоловічком, вам ніхто не поверне, так що насолоджуйтеся ним сміливо і стільки скільки буде потрібно. Нехай це триватиме рік, два або навіть три, медичних обмежень не існує, а все інше людські забобони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *