способи залучення потенційних клієнтів

Як і де шукати клієнтів?

Успіх і прибуток бізнесу залежить від багатьох факторів. Але найголовнішим є кількість клієнтів і прибуток, який вони відповідно здатні принести. Якщо клієнтська база регулярно розширюється, то це служить гарантією того, що ваша справа буде процвітати. Тому практично всі бізнесмени задаються питанням, як шукати клієнтів.

Звертайте увагу на наявних клієнтів

На даному етапі головне не втратити вже наявних компаньйонів. Саме вони можуть стати відкриваючим потоком реклами з вуст в уста, що називається, “сарафанним радіо”. Цінуйте їх, як нікого і не дозволяйте їм втекти до ваших конкурентів. Для цього їм потрібно надати кращі умови співпраці з вами. Їм можна запропонувати ряд вигідних знижок на ваші товари, покращений сервіс обслуговування. Вони повинні першими дізнаватися про запуск і вихід нових послуг і товарів, якщо вони залишаться задоволені, то неодмінно поділяться зі своїми друзями або іншими діловими партнерами.

Потік клієнтів приходить не просто так. Попередньо потрібно подбати про якість вашої продукції або послуги. Ваша цінова політика повинна бути більш вигідна для покупця. Ви повинні мати більше конкурентних переваг.

Як залучити нових клієнтів?

  1. Кваліфіковані менеджери прекрасно знають, як шукати клієнтів, вони мають досвід роботи і необхідні зв’язки в цій сфері. Навіть якщо такий фахівець просить за вашими мірками нечуваний гонорар, він неодмінно окупить себе і це буде правильне вкладення грошей.
  2. Реклама в наші дні творить справжні чудеса. Тому щоб про вас дізналися всі, сповістіть про своє існування ЗМІ. Виходячи на міський рівень, це будуть місцеві газети, телебачення, радіо. Можна замовити рекламні репортажі. Звичайно, все залежить від того, скільки ви готові викласти на рекламу вашого бізнесу.
  3. Менш витратною виявиться зовнішня реклама. Ними можуть стати самі звичайні щити, плакати, банери, білборди. Не завадить розмістити свої оголошення і в громадському транспорті.
  4. На сьогоднішній день інтернет вважається найвигіднішим і результативним місцем для пошуку клієнтів. Це може бути звичайне спілкування на форумах або в соціальних мережах. Вашу контекстну рекламу можуть побачити мільйони користувачів. Створіть власний сайт. Він послужить не тільки вашим обличчям, але і візитною карткою. Тому скупитися над його зовнішнім виглядом теж не варто.
  5. Візьміть в штат активного підлітка, який буде роздавати листівки, візитки, буклет потенційним клієнтам. Оформлення флаєра має бути привабливим з привабливими акціями або пропозиціями.

Реклама – двигун прогресу.

Якщо ви не будите скупитися на її поширення, то потік клієнтів вам забезпечений і питання як і де шукати клієнтів у вас більше не виникне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *