Насадка на змішувач для економії води

Як економити воду?

Після того, як державні органи почали вводити обов’язкову установку лічильників водоспоживання, ми все частіше почали замислюватися над тим, як економити воду в домашніх умовах. Цифри в платіжках абсолютно не радують, особливо рядові сім’ї, які не мають високого доходу. Ми не будемо вас вчити встановлювати магнітики і відмотувати показники, а навчимо економити воду на законних підставах.

Як зберегти воду?

Звичайно, нерозумно нагадувати, що споживання води безпосередньо пов’язане з сантехнікою. Так от від її справності в цілому і залежить те, скільки намотає лічильник. Тому, як тільки ви встановили лічильник, слід ретельно перевірити всю систему. Навіть найменший витік, це ваші гроші, які ми і намагаємося заощадити. Тому, якщо ви знайшли найменшу протчку, її необхідно усунути, навіть, якщо на це доведеться витратитися.

Заміна кранів з напівоборотей на важільного типу, дозволить значно зменшити споживання води. Справа в тому, що занадто багато часу витрачається на те, щоб зловити потрібну температуру. Змішувач важільного типу дозволить зробити це набагато швидше.

Насадка на змішувач для економії води

Здавалося б, як можна заощадити воду на унітазі? А ні. Це дійсно можливо. Зараз продаються такі унітази, які працюють на двох режимах, так званому економічному і повному зливі. Залежно від того, яким режимом ви скористаєтеся, відбудеться слив. Підрахували, що на такому унітазі можна зберегти близько 25 літрів на добу. А в рік сума дійсно значна. Ніхто не змушує вас відразу ж бігти в магазин сантехніки і купувати диво-унітаз, але, принаймні, переконайтеся, що ваш «дідок» працює справно.

Також багато хитрунів придумали і свій спосіб. Секрет криється в зменшенні обсягу зливного бачка. Покладіть всередину бака повну пластикову пляшку. Начебто дрібниця, а результат позначається на цифрах.

Як економити воду

Вже підрахували, що прийняття душу замість ванної, дозволить зберегти десятки, а то й сотні літрів. До того ж у ванній ви проведете набагато більше часу, ніж в душі, а не краще приділити його сім’ї. У Європі давно відмовилися від прийняття ванни на користь душу, і ніхто не скаржиться. Іноді можна дозволити собі таку приємну дрібницю. Але і це не все. На душову насадку можна встановити головку з більш дрібними отворами, що знизить витрату в рази. Також існують спеціальні аератори, що перемішують воду з повітрям. Це і економія і відмінний масаж.

Раз вже ми торкнулися такого відповідального питання, то можна знайти ще кілька способів. Наприклад, під час чищення зубів, неодмінно закривайте кран. Наберіть необхідну кількість рідини в чашку, і ви побачите, що її цілком достатньо, щоб зробити гігієнічну процедуру.

Фрукти і овочі мийте в будь-якій ємності, а не під проточною водою. Те ж саме стосується і брудного посуду. Якщо у вас є посудомийна машина, то намагайтеся вибирати економний режим роботи.

Прання починайте лише набравши повний барабан. Таким чином, ви зможете заощадити і електрику, і пральний порошок. Краще зробити одне велике прання, ніж кілька маленьких.

як економити воду коли миєш посуд

Якщо і цих способів виявиться мало, то можна встановити систему вторинного використання стоків. Екогаджети набирають неймовірну популярність у всьому світі. Спеціальні конструкції для збору і фільтрації стічних вод можна замовити в спеціалізованих магазинах або зробити самостійно.

Існує величезна кількість способів, як економити воду. Ми розповіли вам найпопулярніші і прості. Розкажіть нам про свої секрети в коментарях нижче. Будемо раді спілкуванню з нашими читачами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *