Як і куди заховати гроші в будинку?

У наш час багато людей не довіряють банкам та іншим фінансовим установам. Тому люди вважають за краще не вкладати свої кровні в цінні папери. Просто день за днем відкладати, що називається На “чорний день” і не важливо, що такий спосіб зберігання грошей не приносить прибуток, зате у фінансову кризу не доведеться турбуватися про вкладення і, як і повернути. Сховати гроші вдома, завдання для творчих людей, і доведеться підключити всю фантазію.

Невдалі місця

Зведення кримінальних новин, кишать повідомленнями про грабежі квартир і приватних будинків. На сьогоднішній день, для злодіїв практично немає нічого неможливого. Ми вже розповідали, як захистити будинок від злодіїв, і стаття користується величезною популярністю у читачів. Мабуть тема наболіла і актуальна. Її можна перечитати тут. Тому для початку хочеться сказати про ті місця в будинку, де не варто ховати гроші.

Насамперед дрібні злодюжки кинуться перевертати речі в шафі і переривати всю білизну. Не пропустять вони і матраци на ліжку. Ця звичка бабусь, відмінно відома лиходіям.

Прошниряют злочинці в шухлядках письмового столу і антресолях.

Як і куди заховати гроші в будинку?

Як це часто показують у фільмах, гроші ховають в книгах, за картинами і дзеркалами. Тому не ризикуйте і не дотримуйтесь такого прикладу.

Дамочки, що люблять вчення фен-шуй, ховають заощадження на кухні, в побутовій техніці і баночках там, де повинні зберігатися крупи. Лиходії неодмінно заглянуть і туди, тим більше саме на кухні можна розжитися дрібною побутовою технікою, яку потім можна продати.

Сховати гроші на самому видному місці

Як показує практика, гроші і будь-які інші речі, найскладніше знайти, якщо вони заховані на самому видному місці. Навряд чи злодія приверне стара стопка газет прямо на письмовому столі.

Фахівці рекомендують для початку обладнати так звану помилкову схованку. У ній буде зберігатися певна сума. Відшукавши її, злодій подумає, що взяв всю готівку і якомога швидше покине місце злочину. Насправді основну суму потрібно заховати в більш надійному місці. Це може бути велика побутова техніка, яку мерзотник навряд чи зможе винести. А ось якщо заховати гроші в мікрохвильову піч, то можна позбутися і того й іншого.

як зробити схованку для грошей

У шафі обов’язково є речі, які ви практично не носите. Їх можна використовувати в якості імпровізованого сейфа, а саме підшити асигнації в поліетиленовому пакеті на внутрішню підкладку. Поки бандит знайде їх, то і господарі повернуться або поліція приїде.

Квітковий горщик з подвійним дном стане чудовим укриттям. Тільки він повинен стояти в ряд з іншими горщиками і не привертати увагу. Фактично доповнювати загальний ансамбль домашньої оранжереї.

де в хаті можна сховати гроші

Якщо ви зробили схованку в звичайному дерев’яному поліні, то не зберігайте його в спальні під ліжком, а виділіть місце серед інших полін в сараї. Зате тільки ви будете знати, в якій саме колоді заховані асигнації.

Злодієві і в голову не прийде шукати «бабло» в електричній розетці. Одну з них можна переобладнати під невеликий сейф.

Тепер залишається сподіватися, що наш ресурс не читає подібного роду контингент, і поради виявляться корисними для читача. Як бачите, щоб заховати гроші потрібно підключити фантазію і кмітливість і тоді вже вашим заощадженням нічого не страшно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *