Як захистити будинок від злодіїв?

Ніхто не застрахований від приходу несподіваних гостей, які заберуть собі всі ваші цінні речі. Особливо часто вони навідуються в літній сезон і ранньою осінню. Адже саме в цей час господарів часто немає вдома. Криміналісти кажуть, що найчастіше злодії заходять туди, де захист найслабше: в квартири зі старими дверима, зі звичайним дешевим замком або в квартири на першому поверсі без решіток на вікнах. Як захистити свій будинок від злодіїв і грабіжників, розбираємося далі.

В основному квартирні злодії діляться на три типи:

  1. Наркоман. Проникають в будь-яку квартиру без розбору, зламавши вхідні двері або розбивши вікно.
  2. Мандрівник. Переїжджають з одного міста в інше і ні в одному довго не затримуються.
  3. Професіонал. Відмінно розбираються у своїй справі. Мають навички слюсарної справи. Вміють добре конспіруватися. Вони можуть добре втертися вам в довіру, тому після пограбування ви і не подумаєте на цих людей. Зазвичай вони попередньо розвідують інформацію про розпорядок дня господарів, наявність сигналізації та про захист житла.

як захистити свій дім від грабіжників

Трапляється так, що люди самі напрошуються на крадіжку нехтуючи самими звичайними правилами безпеки. Якщо ви не хочете бути з такого числа людей, то ось кілька простих правил, як вберегти свою квартиру чи будинок від грабіжників:

  1. Встановіть хороші вхідні двері. Вони повинна бути міцними і товщиною не менше 7 сантиметрів. Найкраще буде встановити подвійні двері: одні дерев’яні, другі металеві.
  2. Грунтовно зміцніть дверну коробку металевими штирями забетонованими по периметру. Також краще щоб двері відривалися назовні.
  3. Для кращого захисту від злодіїв поставте не менше двох замків різної конструкції. Вони повинні бути встановлені не менше ніж на 35-40 см один від одного. Однак пам’ятайте, що через п’ять років механізм зношується і не варто забувати його міняти.

Квартира

Коли ви в’їжджаєте в нову квартиру або будинок, відразу замініть замки. А якщо ваша квартира знаходиться на першому поверсі, то поставте на вікна решітки, а балкон заскліть.

Надійні вікна. Пластикові вікна тільки здаються такими надійними. Але їх легко зламати за допомогою звичайних предметів. Так що при покупці зверніть увагу на протизламну фурнітуру. Часто вона вже вбудована в нові рами.

Поставте сигналізацію. Якщо зловмисники вломляться в ваш будинок, то через пару хвилин їх вже зловить озброєна група захоплення. Ця послуга досить дорога, але зате з нею можете залишати свій будинок без побоювання.

як вберегтися від грабіжників

Якщо ви їдете у відпустку, то не варто всім про це розповідати. Гроші вдома краще не залишайте. Можна попросити друзів іноді до вас заглядати. Так буде здаватися, що вдома хтось є.

Взагалі, коли трапляється так, що вас обкрадають – це жахливо. Бажаємо, щоб з вами такого ніколи не сталося і сподіваємося, що наша стаття, Як захистити будинок від злодіїв, вам в цьому допоможе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *