Як заробити на фотографіях в інтернеті

Як заробити гроші на фотографіях в інтернеті?

Уміння якісно фотографувати, завжди було прибутковим і приємним заняттям. На сьогоднішній день можливостей робити відмінні фотознімки величезна кількість. Перешкод для цього практично немає. Ось чому багато домогосподарки рано чи пізно замислюються над питанням, як можна заробити на фотографіях в інтернеті. Але ж це цілком реально, ми розповімо, як це зробити.

Бізнес план для бізнесменів, для домогосподарки—мета

Поки що для вас це всього лише хобі, яке потенційно може принести певний прибуток. Про яке-небудь розширення поки що говорити рано. А ось попрацювати над самовдосконаленням не завадить. Для початку визначитеся, в якому саме жанрі ви будете знімати? Які сюжети виходять у вас найкраще.

Після цього виберіть свої кращі роботи. Якщо ви працюєте в цифровому форматі, тут важливо розуміти, що на сьогоднішній день надзвичайно важлива технічна якість знімка. Якщо його не буде, відповідно, ви будете чути регулярні відмови на предмет співпраці.

Тепер можна приступати безпосередньо до роботи. Нехай вас не лякає, що у вас немає ніякого плану дій. Поки що вам не варто цим перейматися. Все що від вас вимагається на даному етапі, це зареєструватися на якомога більшій кількості соціальних мереж. Ви повинні світитися і бути на виду. Показувати, що ви працюєте над собою і всіляко розвиваєтеся.

Станьте завсідником тематичних форумів. Спілкування з іншими фотографами допоможе вам зрозуміти свої сильні і слабкі сторони. Черпати ідеї для творчості.

Як заробити на фотографіях в інтернеті

Хочеться сказати, що один з плюсів даного виду підробітку є те, що він не вимагає вкладень.

Як заробити на фотографіях в інтернеті

Єдине, що Вам буде потрібно хороший інструмент і бажання полюбити свою роботу. Найбільш поширеним способом заробити гроші на фотографіях в інтернеті є фотостоки або мікростоки. Звідси черпає зображення весь інтернет. Звідси не соромляться купувати стокові фотографії навіть імениті журнали. А для нас простих смертних, це зручний спосіб заробітку. Тепер більш докладно.

Стокер це не що інше, як спеціалізовані сайти, на яких можна викласти свої фотографії. Тим, хто в них зацікавлений будуть їх завантажувати, а ви будете отримувати за це гроші. Варто сказати, без зайвої скромності, що кадри хорошої якості, можуть принести цілком пристойний прибуток. Крім того, в результаті вони можуть стати вашим основним заробітком. Звучить заманливо, чи не правда? Сидіти вдома в декретній відпустці і отримувати за це непогані гроші, до того ж самореалізовуватися на улюбленому поприщі.

Джерелом натхнення для молодої матусі може бути буквально все, що її оточує. Ваша дитина вперше взяла в руки ложку? Неодмінно зафіксуйте цю подію. Кілька вдалих кадрів можуть принести вам непогані гроші. Та й ваш малюк стане зіркою інтернету.

Ось кілька послідовних кроків як заробити на фотографіях:

  1. Зареєструйтеся на декількох фотобанках. На кожному ресурсі існують свої правила. Їх необхідно буде вивчити. Найбільші сайти вимагають здачі іспиту. Не лякайтеся цього страшного слова. Вам всього лише знадобиться надати свої кращі фотографії, а по інший бік екрану вирішують, чи відповідають вони встановленим вимогам. Лише після цього благословення на реєстрацію стане доступним.
  2. Чим більше фото ви заливаєте, тим більше шансів того, що їх куплять. Звичайно, якщо ви викладете 1 або 2 вдалих кадри, то їх можуть і не помітити. Це як в лотереї — більше квитків ви купуєте, тим більше шансів на виграш.
  3. Одне фото може бути завантажено кілька разів. Варто враховувати те, що деякі стоки, пропонують викуповувати найвдаліші екземпляри. За цим необхідно строго стежити. В такому випадку з інших ресурсів, дане фото доведеться прибрати. як продавати свої фото
  4. Як тільки ви виклали партію нових кадрів, не зупиняйтеся. Не сидіть і не чекайте, поки вас почнуть розкуповувати пачками. Ніхто не дає гарантій того, що саме вони виявляться затребуваними на даний момент. Регулярно оновлюйте своє портфоліо.
  5. Спілкуйтеся з колегами. Так, так саме так. Тепер професійні фотографи є вашими колегами. Не забувайте відстежувати модні тенденції. Цедопоможе вам розуміти, куди необхідно рухатися далі.
  6. Не варто нарікати на те, що у вас в будинку немає умов для роботи. Наприклад, Предметна зйомка не вимагає наявності ніякої дорогої студії. У кожному будинку знайдеться куточок, де можна поставити світло і знімати різні предмети. Навіть якщо ви знімете овочі або фрукти, привезені з супермаркету, і обіграєте покупку цікавим сюжетом, багато тематичних сайтів розхапають ваші фото з руками і ногами.
  7. Робіть відразу якісні файли. Справа в тому, що стоки не люблять, сильно оброблені в фотошопі фотографії. Якщо об’єм знімків занадто великий, то обробка може зайняти досить велику кількість часу. А цим займатися нікому не вигідно.

Отже, ми виконали самі основні кроки. Зареєструвалися на численних форумах, не забувайте розвиватися на обраному терені, заробіток на фотографіях приносить непоганий прибуток. Чи не прийшов час підвищити свої доходи?

Як максимально заробити на фотографіях

як заробляти на фотостокахТепер можна хапатися за кожну можливість заробити. Не гидуйте, ні якими варіантами, навіть якщо вони здаються вам не виграшними.

Спробуйте самостійно друкувати тематичні листівки. Їх можна успішно поширювати в інтернеті. В такому випадку ви виключаєте одну ланку. Так ви позбавляєтеся від посередників і працюєте безпосередньо з покупцем.

Настав саме час завести власний блог або сторінку в соціальних мережах. Не забувайте регулярно викладати нові пости. Читачі люблять, коли успішні люди розповідають про своє життя і про те, як вони досягли успіху. Підкресліть свою розповідь красивими ілюстраціями власного виробництва. Не забувайте робити згадку про роботу на стоках. Якщо по вашому посиланню реєструються фотографи, ви зможете отримувати невеликі відрахування з кожного продажу. Пахне мережевим маркетингом, але зараз суть не в цьому. Більш того, деякі блогери ведуть власні ресурси тільки з метою залучення рефералів.

Соціальні мережі на сьогоднішній день роблять чудеса. І ви не забувайте викладати свої фотографії в мережах. Підкріпіть їх тематичними тегами. Це може залучити потенційних клієнтів. Самореклама ще ні кому не завадила. Тим більше розвиваючому новому бізнесу.

На віртуальному світі світло клином не зійшовся. Прийшов час повернутися в реальність. Живий заробіток і спілкування з живими людьми дорогого коштують. Пропонуйте свої послуги для зйомки весіль, або інших урочистостей, друзям. Робіть хороші привабливі знижки.

Пропонуйте друзям і знайомим провести творчу фотосесію. Якщо у вас немає можливості привести клієнта в професійну фото студію, це зовсім не обов’язково. Зйомки можна проводити на природі або в стилі underground.

Відмінною ідеєю заробітку на фотографії можуть стати майстер-класи. Їх можна продавати на всіляких біржах контенту. Якщо ви любите в’язати спицями, то зафіксуйте весь процес роботи. Викладіть фото і чекайте, поки їх куплять.

Досліджуйте зарубіжний ринок. На зарубіжних сайтах магазинах ручна робота лише вітається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *